Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zmiana harmonogramu na zimowy

Tradycyjnie z początkiem listopada czeka nas zmiana harmonogramu treningowego z jesiennego na zimowy.

W związku z tym mamy dla Państwa co najmniej dwie świetne informacje.

Pierwsza to brak zmian dni treningowych. Żaden trening żadnej grupy nie będzie odbywać się innego dnia tygodnia niż dotychczas! Drobnym korektom uległy jedynie godziny rozpoczęcia kilku treningów w skali całej akademii.

Druga to lokalizacja zajęć. W tym sezonie zimowym wszyscy zmieścimy się na  J&J Sport Center!

Harmonogram zaczyna obowiązywać w dniu 2 listopada br. i w takim kształcie będzie funkcjonował do 31 marca 2022 roku.

Gwarancją rozwoju jest niezmienne korzystanie z zajęć w okresie zimowym, zatem już dziś prosimy Was o utrzymanie bardzo wysokiej frekwencji treningowej.

Przed nami niezwykle ciekawa i bardzo pracowita zima!

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Tomala
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
20:15-21:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17 II

Trener: M.Wąsowicz
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
LEWANDOWSKI U-15
2008/2009

Trener: D.Pruss
II trener: M.Żurek
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
KĘDZIORA U-15
2008/2009

Trener: M.Ciesielski
II trener: M.Sroka
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
18:15-19:45
J&J Sport Center boisko główne
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
PISZCZEK U-15
2008/2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko główne
GLIK U-13
2010

I trener: P.Mrozek
II trener: D.Foryś
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
MILIK U-13
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
BORUC U-12
2010/2011

Trener: S.Camara
II trener: M.Wąsowicz
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
BŁASZCZYKOWSKI U-12
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
GÓRSKI U-12
2011

Trener: D.Foryś
II trener: P.Mrozek
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
BEDNAREK U-11
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: W.Falenta
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
NAWAŁKA U-11
2012

Trener: M.Żurek
II trener: B.Pasiut
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
KOWNACKI U-10
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
SZCZĘSNY U-10
2013

Trener: P.Czajka
II trener: K.Pospuła
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
KAPŁON U-9
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Słomka
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
PIĄTEK U-9
2014

Trener: M.Dachowski
II trener: P.Dębski
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Mini
BIELIK U-9
2014/2015

Trener: P.Dębski
II trener: M.Sroka
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Mini
FABIAŃSKI U-8
2015

Trener: D.Pruss
II trener: W.Falenta
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko Mini
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko Orlik
ZIELIŃSKI U-8
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
KLICH U-7
2016

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Mini
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko Orlik
MODER U-7
2016

Trener: M.Słomka
II trener: D.Pruss
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Mini
SZYMAŃSKI U-6
2017

Trenerka: N.Pajda
II trener: M.Aleksandrowski
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
ŚWIDERSKI U-6
2017

Trener: M.Aleksandrowski
II trenerka: N.Pajda
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Mini
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
DZIEWCZYNKI
2013-2017

Trenerka: N.Pajda
II trenerka: Monika Słomka
II trener: Mateusz Aleksandrowski
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Mini

INNE WPISY

F
F
?