Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

PARTNERZY

J&J SPORT CENTER

to kompleksowe, nowoczesne centrum sportowe, dysponujące boiskami piłkarskimi, siłownią oraz strefą SPA (basen, sauny, jacuzzi). Ośrodek organizuje również dodatkowe zajęcia, między innymi sporty walki. Kraków jest miastem, w którym rozpoczęła się działalność naszej firmy i w którym do dnia dzisiejszego nasze centrum jest do Państwa dyspozycji!

Jednak to nie profesjonalny sprzęt, ani bogata oferta centrum świadczy o naszym profesjonalizmie, a przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą – pozytywnie nastawieni do życia i zarażający pozytywną energią, wykwalifikowani, ambitni i cały czas aktywni sportowo!
 
Dokładamy wszelkich starań by nasze centrum było miejscem, do którego będą Państwo chętnie przychodzić dzięki wyjątkowej, spokojnej i kameralnej atmosferze. Każdy kto pragnie pozytywnej, zdrowej odmiany swojego życia i chce czuć dużo satysfakcji z wykonanej pracy powinien wiedzieć, że efekty treningu są widoczne nie tylko na ciele, ale też dodają wiele energii i motywacji do dalszych działań zarówno podczas kolejnych treningów, jak i w codziennym życiu.
 
Pragniemy aby Państwo odnaleźli radość w aktywny trybie życia. Wysiłek fizyczny nie musi kojarzyć się z potem, zakwasami i wyrzeczeniami. Warto spróbować, aby się przekonać.
 
Po treningu mogą Państwo odpocząć w strefie SPA w skład której wchodzi: sauna parowa, sauna sucha, jacuzzi oraz solankowy basen. Kraków to miasto, w którym żyje dużo zabieganych, zapracowanych ludzi. Dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, mając na uwadze szybkie tempo życia, dla dodatkowego komfortu po treningu oferujemy aromatyczną kawę i pyszny, świeży, zdrowy posiłek.
 
Ludzie uprawiający sport są zdrowi, pewni siebie i szczęśliwi …my tak mamy, a Ty?
 
Niezależnie od tego co wpływa na Państwa motywację zapewniamy, że pomożemy osiągnąć Państwu upragniony cel. Nie warto się wahać, dobrze zrobić pierwszy krok i przyjść do nas, zobaczyć jak wygląda nasze centrum. Serdecznie zapraszamy!

KONTAKT:  J&J Sport Center Hajtek Sp. j.; 30-394 Kraków, ul. Winnicka 40; tel. 506 387 131

Dziś 14 urodziny obchodzi

Szymon Ślósarczyk

Dziś 15 urodziny obchodzi

Stanisław Knytel

F
F
?