Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Trwa zgrupowanie na Malcie!

Juniorzy młodsi Pogoni Kraków z rocznika 2004 przebywają na zgrupowaniu na Malcie! 20 zawodników i 4 członków sztabu szkoleniowo-organizacyjnego zakwaterowanych jest w Hotelu Topaz w Bugibba.

Zespół w trakcie swojego wyjazdu trenuje, rozgrywa mecze sparingowe, zwiedza najciekawsze miejsca na wyspie, nawiązuje kontakty i podtrzymuje współpracę z maltańskim klubem San Gwann FC, od której wszystko można powiedzieć, że się zaczęło 🙂

Nasi piłkarze i trenerzy zwiedzali już m.in. stolicę kraju Vallettę, stadion narodowy Malty i jego okolice, a także Rabat oraz przepiękną Zatokę Ramla na wyspie Gozo, drugiej co do wielkości tworzącej Państwo Malta.

Pierwszy w historii klubu zagraniczny obóz piłkarski, mimo że w lutym, odbywa się w zgoła niezimowych warunkach. Obecnie codzienna pogoda na Malcie to bowiem średnio ok. 15 stopni Celsjusza (w praktyce w dzień to nawet 20-22 stopnie Celsjusza), pełne słońce i najczęściej bezchmurne niebo.

W rozegranych spotkaniach Pogoń m.in. pokonała seniorskie mistrzynie Malty w piłce nożnej – Birkirkara FC 4:1, zremisowała z liderem ligi U-17 na wyspie Gozo, drużyną SK Victoria Wanderers 2:2 i w ostatnim, świetnym skądinąd w wykonaniu naszych piłkarzy meczu wygrała z rówieśnikami z San Gwann FC 3:2.

INNE WPISY

F
F
?