Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

REJESTRACJA W SYSTEMIE CERTYFIKACJI PZPN

KSPN Pogoń Kraków jest częścią elitarnego Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Nasza akademia nieprzerwanie od początku projektu, czyli od 2019 roku posiada najwyższe złote odznaczenie. Obecnie takim wyróżnieniem legitymuje się jedynie 47 akademii piłkarskich w skali całej Polski! Złoty certyfikat to informacja dla rodziców o tym, że poziom szkolenia w szkółce jest najwyższy i stale monitorowany, a akademia by go osiągnąć musiała spełnić szereg rygorystycznych kryteriów dotyczących sztabu szkoleniowego czy infrastruktury. Złoty certyfikat świadczy również o tym, że szkółka posiada własny, autorski program szkoleniowy. Ten w KSPN Pogoń Kraków liczy sobie ponad 800 stron!


Certyfikacja PZPN to jednak nie tylko przyjemności, ale i obowiązki. W tym jeden, który dotyczy także rodziców, a mianowicie REJESTRACJA DZIECKA W SYSTEMIE. Przypominamy, że działanie to konieczne jest jedynie dla rodziców dzieci w kategoriach wiekowych skrzat, żak, orlik i młodzik (w sezonie 2023/2024 to roczniki od 2018 do 2011). Dla starszych i/lub młodszych dzieci nie ma potrzeby rejestracji.

A jak to szybko i łatwo zrobić opisuje filmowy tutorial, który przygotował dla Państwa Polski Związek Piłki Nożnej:

Film znajdą Państwo również na portalu Youtube w tym miejscu – https://bit.ly/3pIOnQl


W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt bezpośrednio z działem wsparcia PZPN dzwoniąc na nr 732 122 222, a następnie wybierając nr wew. 5 lub wysyłając maila na wsparcie@pzpn.pl.

F
F
?