Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

O NAS

Piłkarskie Przedszkole SMOKI – miejsce gdzie rozpoczyna się wielka piłkarska przygoda! 🙂 🙂 🙂

Każdy mały pasjonat ruchu i piłki nożnej wyjdzie z naszych zajęć zmęczony, ale szczęśliwy i pełen dobrych emocji.

Mamy w tym doświadczenie – w końcu zaczynaliśmy już 8 lat temu.. Dziś nasi wychowankowie stanowią o sile kilku roczników największej akademii piłkarskiej w Małopolsce – KSPN POGOŃ KRAKÓW. Przy okazji – to właśnie tam mają zagwarantowane miejsca po okresie spędzonym w SMOKACH.

Czas w Piłkarskim Przedszkolu SMOKI to najlepsze wprowadzenie do świata grupowego treningu piłkarskiego, w którym dzieci będą funkcjonować później przez wiele lat.

Na zajęciach naszym podopiecznym towarzyszą rodzice, a niektóre zadania są wykonywane wspólnie. Nie ma lepszego sposobu na znakomitą zabawę i integrację w rodzinnym gronie!

Smocze grupy treningowe są małe. Wszystko po to, byśmy mogli skupić się na każdym dziecku.

Przez większą część roku treningi odbywają się w salach gimnastycznych. Po części by zapewnić sobie komfortowe warunki niezależnie od pogody, ale przede wszystkim dlatego by Waszych pociech, a naszych podopiecznych nie rozpraszało zbyt wiele bodźców zewnętrznych.

Przeszkoleni trenerzy mają szeroki wachlarz umiejętności pozwalających rozwijać młodego człowieka. Zatem czasem na treningach będą snuć opowieść ruchową, innym razem będą wykorzystywać elementy twórczej ekspresji, a jeszcze innym poprowadzą zajęcia w formie czysto zabawowej.

Jedno jest pewne – będzie się działo!

F
F
?