Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

DLACZEGO MY?

BO SPEŁNIAMY MARZENIA I ZARAŻAMY PASJĄ

Chcemy spełniać marzenia dzieci i młodzieży, dlatego zarażamy ich pasją do bronienia już od pierwszych zajęć. „Większość dzieciaków marzyła o tym, by strzelić wspaniałego gola. Ja marzyłem o tym, żeby go zatrzymać” /Iker Casillas/

BO ZINDYWIDUALIZOWALIŚMY TRENINGI

Trenujemy w grupach, w których trener pracuje z czterema, bądź maksymalnie sześcioma bramkarzami. Tworzymy je w zależności od poziomu zaawansowania uczestników, tak aby każdy bramkarz mógł wynieść z treningów jak najwięcej. Praca w takich warunkach pozwala Nam również na odwzorowanie sytuacji meczowych.

BO MAMY UNIKALNY PLAN TRENINGOWY

W naszej szkole stawiamy na indywidualny rozwój poprzez specjalnie przygotowany plan pracy oparty na najważniejszych zdolnościach jakie są potrzebne skutecznemu bramkarzowi podczas rozgrywania meczu. U naszych podopiecznych chcemy rozwijać nie tylko zdolności techniczne, taktyczne, koordynacyjne czy też zdolność antycypacji ale również przekazujemy nawyk dbania o własną kondycję fizyczną, dietę oraz zaszczepiamy w zawodnikach wartości fair play.

BO MAMY SZEROKIE CELE

Naszym celem jest nie tylko wykształcenie bramkarza świadomego w swoje zdolności techniczne, taktyczne, mentalne i motoryczne lecz również wychowanie młodego człowieka, wprowadzenie go w dorosłe życie poprzez umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.

F
F
?