Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Sztab Specjalistów

Joanna Kotek

Joanna Kotek to magister psychologii ze specjalizacją w psychologii sportu; doktorantka Instytutu Psychologii Stosowanej UJ. Jej praca magisterska odnosiła się do tematu bezpośredniego psychologicznego przygotowania do startu. Pracuje indywidualnie ze sportowcami różnych dyscyplin i w różnym wieku, a także z trenerami i rodzicami, prowadzi również szkolenia i warsztaty grupowe.

Poza sportem zajmuje się psychologią grup fanowskich oraz psychologią kultury. Prowadzi własny blog JJKotek,  diagnozuje superbohaterów na blogu Hero’s Mind oraz pisze dla Magazynu psychologicznego Bang!

Psycholog sportowy

Ewa Świndryk

Współpraca obejmuje prowadzenie warsztatów grupowych dla drużyn, konsultacje indywidualne dla rodziców i zawodników, warsztaty grupowe dla rodziców oraz prowadzenie osób wymagających stałej opieki dietetycznej lub zainteresowanych taką formą rozwoju własnego organizmu.

Poniżej kilka słów od Pani Ewy:“Nazywam się Ewa Świndryk i jestem absolwentką Dietetyki na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum. Tematyka zdrowego odżywiania gości w moim życiu od kilku lat, a pasja z roku na rok rośnie. W obszarze moich zainteresowań dużą część zajmuje dietoterapia w chorobach autoimmunologicznych i nutrigenomika. Obecnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Poza uczelnią zajmuję się prowadzeniem bloga (Health and Diet by Ewa Świndryk) i pisaniem artykułów z zakresu dietetyki klinicznej. Najwięcej radości czerpię z sukcesów pacjentów i przekonywania, że odchudzanie to nie głodówka, a przede wszystkim zdrowe zmiany w codziennym jadłospisie. Wolny czas spędzam aktywnie na sali treningowej, dzięki czemu mogę oderwać się od codziennej rutyny.”

Dietetyk

Grzegorz Liskiewicz

Grzegorz Liskiewicz to absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia.

Na co dzień zajmuje się przygotowaniem motorycznym oraz profilaktyką urazów zarówno w sporcie wyczynowym, jak i amatorskim. Współpracuje między innymi z triathlonistami, biegaczami oraz piłkarzami (w tym dziećmi już od 3 roku życia).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Przystanku Przedszkolak/Przystanku Szkoła,  Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Św. Ludwika w Krakowie, współpracując z drużyną piłkarek nożnych i Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci Solidarność w Radziszowie, a także w trakcie pracy indywidualnej w prywatnych gabinetach, głównie ze sportowcami oraz pacjentami z problemami neurologicznymi w różnym wieku. Z piłką nożną związany również jako trener maluchów, którzy mają swój pierwszy kontakt ze sportem w wieku 3-6 lat.

Fizjoterapeuta

F
F
?