Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Sztab Specjalistów

Katarzyna Żarów-Konarska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, w której najpierw uzyskała tytuł zawodowy magistra wychowania fizycznego, a  w 2019 roku stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk o kulturze fizycznej za pracę pt. ”Wizerunek ciała i spostrzegana atrakcyjność a aktywność fizyczna studentów i studentów uczelni krakowskich” wykonaną pod kierunkiem prof. dra hab. Jana Blecharza.

Ukończyła również Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra psychologii ze specjalnością konflikt-kryzys-współpraca. Wzbogaciło to jej wiedzę i poszerzyło spojrzenie na ważność równowagi psychofizycznej.

Na co dzień zajmuje się rozwojem i wsparciem zawodników oraz trenerów, dostosowanym do osoby/zespołu, w zależności od poziomu zaawansowania sportowego. Współpracuje również z rodzicami sportowców. Jako osoba posiadająca uprawnienia psychologa sportu pracuje z zawodnikami w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Wspiera również proces szkoleniowy. W swojej pracy stosuje podejście holistyczne.

Od najmłodszych lat silnie związana ze sportem. Uprawia rekreacyjnie narciarstwo i snowboard. Posiada także uprawnienia instruktorskie kilku dyscyplin sportowych, m.in. do prowadzenia zajęć w zakresie wyczynowym w narciarstwie alpejskim. Ma na tym polu wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W KSPN Pogoń Kraków od marca 2021 roku. Co tydzień w siedzibie klubu konsultuje zainteresowanych we wszelkich tematach związanych z psychologią sportu. Uczestniczy w projekcie KSPareNts prowadząc warsztaty dla rodziców. Prowadzi treningi mentalne dla zawodników za pośrednictwem grupowych i indywidualnych spotkań w ramach programu TOP TALENT.

Psycholog sportowy

Ewa Świndryk

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum na kierunku dietetyka.
Aktywnie zajmuje się dietoterapią w chorobach autoimmunologicznych i nutrigenomiką. Prowadzi bloga (Health and Diet by Ewa Świndryk) i pisze artykuły z zakresu dietetyki klinicznej. Najwięcej radości czerpie z sukcesów pacjentów i przekonywania, że odchudzanie to nie głodówka, a przede wszystkim zdrowe zmiany w codziennym jadłospisie.
Wolny czas spędza na sali treningowej, co daje oderwanie od codziennej rutyny.

W KSPN Pogoń Kraków od wielu lat. Co tydzień w siedzibie klubu konsultuje zainteresowanych tematem prawidłowego żywienia. Tworzy poczytne artykuły dietetyczne dla naszych podopiecznych i ich rodziców, co jakiś czas spotyka się z nimi również na warsztatach dotyczących zdrowego jedzenia. Przygotowuje i kontroluje jadłospisy przygotowywane dla naszych grup podczas zgrupowań sportowych. Pracuje aktywnie przy projekcie TOP TALENT, współpracując z grupami oraz indywidualnie z zawodnikami w ramach tego programu, przygotując jadłospisy i kontrolując funkcjonowanie młodych piłkarzy w zakresie codziennej dietetyki.

Dietetyk

Marcel Jakus

Fizjoterapeuta

F
F
?