Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

SUKCESY

Jesteśmy posiadaczami Złotego Certyfikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej!


Na co dzień mierzymy się z najlepszymi!

  • Tylko od początku 2019 roku aż do dziś naszymi rywalami w różnych kategoriach wiekowych były topowe zagraniczne i polskie zespoły, m.in. Juventus Turyn (ITA), Manchester City (ENG), Feyenoord Rotterdam (NED), Olympique Marsylia (FRA), Sporting Lizbona (POR), Girona FC (SPA), Hajduk Split (CRO), Rapid Wiedeń (AUT), KAS Eupen (BEL), Banik Ostrava (CZE), FK Shkodra (ALB), ASK Voitsberg (AUT), Slovan Liberec (CZE), MFK Vitkovice (CZE), Gentofte FA (DEN), FC Peli-Karhut (FIN), Tikkurilan Palloseura (FIN), VJS Vantaa (FIN), BV 04 Düsseldorf (GER), SSV Reutlingen (GER), MTK Budapeszt (HUN), Honved Budapest (HUN), Meszoly Focisuli (HUN), ASD Ancona Udine (ITA), Be1 National Football Academy (LTU), Glentoran FC Belfast (NIR), FK Cement (SRB), Slovan Bratislava (SVK), FC Lokomotiva Košice (SVK), Spartak Trnava (SVK), AS Trencin (SVK), MSK Żilina (SVK), Arsenal Kijów (UKR), Atlet Kijów (UKR), Club Leva (UKR), FC Kijów (UKR), Lokomotiv Kijów (UKR), FC Kryvbas Kryvyi Rih (UKR), FC Lwów (UKR), Ruch Lwów (UKR), Cracovia, GKS Katowice, GKS Tychy, Górnik Zabrze, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Pogoń Szczecin, Radomiak Radom, Raków Częstochowa, Ruch Chorzów, Sandecja Nowy Sącz, Stal Mielec, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Zagłębie Lubin, Zagłębie Sosnowiec, Beniaminek Krosno, Jaguar Gdańsk, Akademia Piłkarska Reissa.

Naszą pracę dostrzegają inni. Oficjalnie współpracujemy z:


W naszej grze zawsze kierujemy się zasadami. Mimo podejścia, w którym wynik nigdy nie przysłania nam szkolenia – osiągamy wiele, tym cenniejszych sukcesów:

  • 1. miejsce w turnieju Pro-Turnieje Licheń Winter Cup – Licheń, 03/2023 (rocznik 2015)
  • awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych – Kraków, 2022 (rocznik 2006/2007)
  • 3. miejsce w Pogoń Kraków Cup – Kraków, 05/2022 (rocznik 2013)
  • 3. miejsce w turnieju K&T Sport Events – Stróże, 03/2022 (rocznik 2007/2008)
  • 1. miejsce w Extralidze Talentów – Sosnowiec, 03/2022 (rocznik 2014)
  • 1. miejsce w Turnieju Smoka – Kraków, 03/2022 (rocznik 2015)
  • awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy – Kraków, 2021 (rocznik 2007/2008)
  • 1. miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Chęciny – Chęciny, 07/2021 (rocznik 2010) 
  • awans do Małopolskiej Ligi Młodzików – Kraków, 2021 (rocznik 2008)
  • 17 juniorów z oficjalnymi występami w rozgrywkach seniorskich w sezonie 2020/2021
  • 2. miejsce w Pogoń Kraków Cup – Kraków, 06/2021 (rocznik 2010)
  • 2. miejsce w Pogoń Kraków Cup – Kraków, 05/2021 (rocznik 2012)
  • 1. miejsce w Ekstralidze Talentów – Chełmek, 05/2021 (rocznik 2010)
  • 2. miejsce w Profbud Arena Cup – Krosno, 02/2020 (rocznik 2012)
  • 1. miejsce w Wierzbowianka Cup – Koniusza, 01/2020 (rocznik 2009)
  • 1. miejsce w TIJO Cup – Kraków, 01/2020 (rocznik 2007)
  • 2. miejsce w Turnieju Piłkarskim Cutline Cup – Szalowa, 12/2019 (rocznik 2010)
  • 2. miejsce w Mikołajkowym Turnieju APGM – Liszki, 12/2019 (rocznik 2009)
  • 3. miejsce w Respect Cup U-13 – Szalowa, 11/2019 (rocznik 2007)
  • 2.miejsce w II Turnieju Niepodległości „Dokończenie ligi z 1939 roku” – Warszawa, 11/2019 (rocznik 2010)
  • 3.miejsce w klasyfikacji łącznej II Turnieju Niepodległości „Dokończenie ligi z 1939 roku” – Warszawa, 11/2019 (roczniki 2008 i 2010)
  • 2.miejsce w eliminacjach i awans do jednego z najbardziej znanych polskich turniejuów STEEL CUP 2020 – Nowy Sącz, 10/2019 (rocznik 2011)
  • 3.miejsce w Gallini Cup – Budapeszt (HUN), 06/2019 (rocznik 2008)
  • 3.miejsce w Pfingstturnier – Filderstadt (GER), 06/2019 (rocznik 2002)
  • 3.miejsce w Esbank Cup – Radomsko, 05/2019 (rocznik 2011)
  • 3.miejsce w Sportini Cup – Kraków 03/2019 (rocznik 2008)
  • 1.miejsce w Profbud Arena Cup – Krosno, 02/2019 (rocznik 2010)
  • 2.miejsce w Janosik Trophy – Liptovsky Mikulas (SVK), 02/2019 (rocznik 2011)
  • 3.miejsce w Janosik Trophy – Liptovsky Mikulas (SVK), 02/2019 (rocznik 2012)
  • 2.miejsce w Wanda Cup – Kraków, 2019 (rocznik 2010)
  • awans do II, a następnie I ligi okręgowej trampkarzy – Kraków, 2019 (rocznik 2004)
  • 3.miejsce w Małopolskiej Lidze Talentów edycja 2018 – Kraków (rocznik 2008)
  • 1.miejsce w J&J Sport Center Cup – Kraków, 2018 (rocznik 2006)
  • 2.miejsce w J&J Sport Center Cup – Kraków, 2018 (roczniki 2001/2002)
  • awanse do I ligi okręgowej juniorów starszych i juniorów młodszych – Kraków, 2018 (roczniki 2001/2002)

Otrzymujemy regularne zaproszenia do topowych polskich i zagranicznych turniejów, m.in.:

  • Turniej Sokolika w Starym Sączu (najbardziej znany międzynarodowy turniej rozgrywany w Polsce)
  • Salt Mine Cup w Wieliczce i Myślenicach
  • Profbud Cup w Krośnie
  • International Sporting Cup w Lublińcu
  • Baltic Cup w Gdańsku
  • Turniej im. Gerarda Cieślika w Chorzowie
  • „Dokończenie ligi z 1939 roku” na stadionie Polonii w Warszawie
  • Bellsport Cup w Zakopanem
  • Gallini Cup na Węgrzech
  • Krefeld Cup w Niemczech
  • Pfingst Cup w Niemczech

W lutym 2020 roku samodzielnie zorganizowaliśmy pierwsze w historii klubu zagraniczne zgrupowanie. Juniorzy młodsi z rocznika 2004 w dniach 3-10 lutego przebywali na Malcie.


WYBRANI WYCHOWANKOWIE / BYLI ZAWODNICY:

  • Oliwier Hyla (rocznik 2004) – obecnie Cracovia
  • Maciej Raźny (rocznik 2006) – Stal Rzeszów
  • Jan Mamica (rocznik 2007) – Korona Kielce
  • Szymon Peterschein (rocznik 2007) – Resovia
  • Marcel Ankowski (rocznik 2008) – Cracovia
  • Paweł Doniec (rocznik 2008) – Cracovia
  • Franciszek Gadowski (rocznik 2008) – Wisła Kraków
  • Oliwier Strojek (rocznik 2008) – Cracovia
  • Przemysław Śliwa (rocznik 2008) – Cracovia
  • Miłosz Gara (rocznik 2010) – Wisła Kraków
  • Michał Kokoszka (rocznik 2010) – Wisła Kraków
  • Szymon Koładka (rocznik 2010) – Wisła Kraków
  • Bartosz Kot (rocznik 2010) – Wisła Kraków
  • Tymon Wąchocki (rocznik 2010) – Wisła Kraków
  • Kamil Wolski (rocznik 2011) – Wisła Kraków
  • Aleksander Zalewski (rocznik 2012) – Wisła Kraków

Dziś 14 urodziny obchodzi

Szymon Ślósarczyk

Dziś 15 urodziny obchodzi

Stanisław Knytel

F
F
?