Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Głosowanie w Budżecie tylko do 14.10!

Szanowni Państwo! Jest sprawa! Zrobimy coś razem? 
 
Tylko do 14 października trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Krakowa. W tym roku złożyliśmy do programu aż 3 własne propozycje, promujemy również 2 inne. Tradycyjnie gwarantujemy, że każdy zwycięski projekt da pośrednią lub bezpośrednią korzyść każdemu naszemu młodemu piłkarzowi, a niejednokrotnie również Państwu, czyli rodzicom zawodników. 
 
Głosowanie odbywa się w Internecie – za pośrednictwem dedykowanej platformy dostępnej pod adresem www.budzet.krakow.pl (znajduje się tam również szczegółowa instrukcja rejestracji konta i samego głosowania) oraz tradycyjnie – w zorganizowanych na terenie miasta punktach. 
 
Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa. Adres zameldowania nie ma żadnego znaczenia! Wystarczy w systemie lub na karcie do głosowania wpisać dowolny adres zamieszkania znajdujący się w obrębie granic Krakowa. 
 
Budżet Obywatelski jest także dla dzieci i młodzieży, praktycznie bez względu na wiek (nie ma bowiem limitu – w przypadku głosowania tradycyjnego na karcie dziecko musi jedynie umieć się podpisać, a w przypadku głosowania internetowego posiadać własny numer telefonu). 
 
Żeby oddać poprawny głos (niezależnie od sposobu głosowania), należy obowiązkowo wybrać po 3 projekty ogólnomiejskie i dzielnicowe oraz przydzielić im punkty w skali od 1 do 3, gdzie 3 odpowiada zadaniu, które najbardziej zasługuje na realizację. 
 
Nasza prośba to: 
+ 3 punkty dla ogólnomiejskiego projektu nr 106 (321… TRENINGI AMPFUTBOLOWE DLA DZIECI) 
+ 2 punkty dla ogólnomiejskiego projektu nr 115 (Piłkarskie Mistrzostwa Krakowa dzieci) 
+ 1 punkt dowolnie w miarę uznania, ale również musi być przyznany aby głos był ważny! 
 
Ponadto mieszkańców Dzielnicy VIII Kraków-Dębniki prosimy o: 
+ 3 punkty dla dzielnicowego projektu nr 28 (9. Festiwal Sportowy) 
+ 2 punkty dla dzielnicowego projektu nr 25 (Warsztaty dla rodziców młodego sportowca) 
+ 1 punkt dla dzielnicowego projektu nr 34 (Piłkarskie marzenia na Dębnikach) 
 
Tutaj Karta do głosowania do wydrukowania. A w załącznikach poniżej znajdą Państwo plakaty oraz wykaz miejsc, w których będzie można wrzucić wypełnione karty do urny. Może to dobra opcja by połączyć przyjemne z pożytecznym np. spacer z dziećmi i głosowanie..? 
 
Jedno jest pewne – bez Państwa nie damy rady! A tak wiele rzeczy nam się wspólnie udało. Przypomnijmy tylko, że kiedyś już nasz projekt w Budżecie Obywatelskim zwyciężył. Teraz czas na powtórkę! 
 
Z góry dziękujemy za każdy oddany głos, za każdy jeden punkt. Tylko wszystkie RAZEM pozwolą nam zwyciężyć! 
 
P.S. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących głosowania pozostajemy do Państwa dyspozycji.

INNE WPISY

F
F
?