Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PŁATNOŚCI

Składka członkowska w KSPN POGOŃ KRAKÓW (akademia piłkarska) wynosi:

  • 150 złotych miesięcznie dla roczników 2016 – 2003
  • 120 złotych miesięcznie dla grupy dziewczęcej
  • 200 złotych miesięcznie dla rodzeństw

 

Wszystkie wpłaty przelewem prosimy wnosić najpóźniej do połowy każdego miesiąca z góry (np. za wrzesień do 15 września) na poniższe konto:

OSKF “POGOŃ-SKOTNIKI”
30-394 Kraków, ul. Baczyńskiego 13
Nr konta (ING Bank Śląski): 32 1050 1445 1000 0090 8042 1572
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, miesiąc i rok, nazwa grupy treningowej

Odpłatność ma formę zryczałtowaną, tzn. jest niezależna od ilości obecności dziecka na zajęciach oraz ilości treningów w danym miesiącu. Płatność wnoszona jest przez 11 miesięcy w tej samej wysokości. Wyjątkiem jest miesiąc lipiec kiedy zajęć treningowych nie ma. W związku z tym odpłatność w lipcu nie obowiązuje.

Płatność można regulować w dwojaki sposób – przelewem na podane powyżej konto lub gotówką w czasie dyżurów trenera-koordynatora. Nie ma możliwości regulowania płatności gotówką u trenerów grup.

W ramach opłaty miesięcznej każdy zawodnik zyskuje:

– treningi grupowe z udziałem 2 wykwalifikowanych trenerów
– doskonałą infrastrukturę
– nowoczesny sprzęt treningowy
– możliwość udziału w rozgrywkach ligowych i turniejach
– możliwość udziału w treningach bramkarskich
– możliwość korzystania z wiedzy innych członków sztabu szkoleniowego (psychologa sportowego, dietetyka, fizjoterapeuty czy trenera przygotowania motorycznego)
– w chwili zapisu pełen komplet treningowy (koszulka, spodenki, getry, bluza dresowa, spodnie dresowe) z logotypami na własność
– możliwość bezpłatnego udziału w organizowanych przez KSPN POGOŃ Kraków wydarzeniach (np. wiosenny Festiwal Sportowy, Mikołajki)
– darmowy dostęp do biblioteki książek piłkarskich
– ubezpieczenie NNW

Miesiąc, w którym dziecko rozpoczyna treningi w KSPN POGOŃ jest miesiącem promocyjnym. Odpłatność za dany okres jest bowiem obliczana proporcjonalnie, tzn. zgodnie z ilością obecności dziecka, według prostego wzoru (150zł / ilość zajęć w miesiącu x ilość obecności dziecka). Od tego odejmujemy oczywiście pierwsze dwa całkowicie bezpłatne treningi, pozwalające dziecku i rodzicom zapoznać się z KSPN POGOŃ. O wysokości opłaty za pierwszy miesiąc informujemy rodziców smsowo bądź mailowo najpóźniej do 15 dnia kolejnego miesiąca. Należność za pierwszy miesiąc jest wnoszona łącznie z opłatą za drugi miesiąc.

W KSPN POGOŃ Kraków obowiązuje jednorazowe wpisowe w wysokości 250 złotych. Wpisowe jest płatne tylko i wyłącznie gotówką w trakcie spotkania z Koordynatorem KSPN POGOŃ (podczas dyżurów lub zebrań organizacyjnych).

Rodzice ponoszą oczywiście inne koszty (najczęściej niezależne od KSPN POGOŃ Kraków) – np. koszty badań lekarskich czy dojazdu dziecka na zajęcia (w tym treningi i mecze), ale również obozów, wyjazdów i wpisowych na turnieje.

 


 

  • PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE SMOKI (w sezonie 2021/2022 roczniki 2017-2018) – wysokość opłaty 100 zł/miesiąc (trening 1 x w tygodniu) lub 150 zł/miesiąc (trening 2 x w tygodniu)

wpłaty do 15. dnia każdego miesiąca na poniższe konto:

 

KRAKOWSKA SZKOŁA PIŁKI NOŻNEJ 
Nr konta (ING Bank Śląski): 04 1050 1445 1000 0091 4659 5864
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, miesiąc i rok wpłaty, grupa treningowa (termin/y treningu/ów w tygodniu)

Dziś 8 urodziny obchodzi

Filip Tylek

Dziś 10 urodziny obchodzi

Filip Tyrała

Dziś 11 urodziny obchodzi

Michał Kokoszka

F
F
?