Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

HARMONOGRAM TRENINGÓW

Poniższy grafik zajęć obowiązuje od 2 listopada 2022 roku do 31 marca 2023 roku.

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Tomala
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
20:15-21:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
20:00-21:30
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17 II

Trener: M.Wąsowicz
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko główne
LEWANDOWSKI U-15
2008/2009

Trener: D.Pruss
II trener: M.Żurek
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
KĘDZIORA U-15
2008/2009

Trener: M.Ciesielski
II trener: M.Sroka
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
18:15-19:45
J&J Sport Center boisko główne
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
PISZCZEK U-15
2008/2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:00-18:30
J&J Sport Center boisko główne
GLIK U-13
2010

I trener: P.Mrozek
II trener: D.Foryś
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
MILIK U-13
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
BORUC U-12
2010/2011

Trener: S.Camara
II trener: M.Wąsowicz
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
BŁASZCZYKOWSKI U-12
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
GÓRSKI U-12
2011

Trener: D.Foryś
II trener: P.Mrozek
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
BEDNAREK U-11
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: W.Falenta
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
NAWAŁKA U-11
2012

Trener: M.Żurek
II trener: B.Pasiut
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
KOWNACKI U-10
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
18:00-19:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
SZCZĘSNY U-10
2013

Trener: P.Czajka
II trener: K.Pospuła
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
17:15-18:45
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
KAPŁON U-9
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Słomka
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
PIĄTEK U-9
2014

Trener: M.Dachowski
II trener: P.Dębski
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Mini
BIELIK U-9
2014/2015

Trener: P.Dębski
II trener: M.Sroka
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Mini
FABIAŃSKI U-8
2015

Trener: D.Pruss
II trener: W.Falenta
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko Mini
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
18:15-19:30
J&J Sport Center boisko Orlik
ZIELIŃSKI U-8
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
KLICH U-7
2016

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Mini
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko Orlik
MODER U-7
2016

Trener: M.Słomka
II trener: D.Pruss
16:45-18:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Mini
SZYMAŃSKI U-6
2017

Trenerka: N.Pajda
II trener: M.Aleksandrowski
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
ŚWIDERSKI U-6
2017

Trener: M.Aleksandrowski
II trenerka: N.Pajda
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Mini
17:00-18:15
J&J Sport Center boisko Orlik
DZIEWCZYNKI
2013-2017

Trenerka: N.Pajda
II trenerka: Monika Słomka
II trener: Mateusz Aleksandrowski
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Mini
F
F
?