Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

STROJE TRENINGOWE

Z początkiem 2020r. wdrażane będą nowe zasady związane z nabywaniem strojów treningowych, w których trenują młodzi zawodnicy. Dotychczasowy system wypożyczenia strojów zostanie zmieniony i stroje będą sprzedawane, a tym samym nabywane na własność przez rodzica. Najważniejsze co się z tym wiąże to fakt, że kupowane stroje zawsze będą nowe. Cały proces będzie oczywiście postępował stopniowo, choć dość sprawnie. Poniżej szczegóły:

Dwie najważniejsze zmiany:

Od 25.01.2020r. przestaje funkcjonować system wypożyczenia strojów sportowych, od tego dnia stroje będzie można jedynie zakupić, stroje stają się wtedy własnością rodzica/zawodnika.

Od 1.09.2020r. obwiązującym kompletem strojów w Akademii będzie dres treningowy (niebieska bluza i czarne spodnie) oraz niebieski komplet treningowy (niebieska koszulka, niebieskie spodenki, niebieskie getry), tym samym przestanie obowiązywać komplet biała koszulka i czarne spodenki

Szczegółowe informacje:

do 24.01.2020r. (włącznie) – funkcjonuje system wypożyczenia strojów sportowych (bluza i spodnie dresowe, biała koszulka i czarne spodenki, niebieska koszulka i niebieskie spodenki), do tego dnia Akademia wymienia stroje na większy rozmiar do wyczerpania zapasów na nowe lub używane w dobrym stanie technicznym

od 25.01.2020r. – stroje sportowe można już tylko zakupić, stają się wtedy własnością rodzica/zawodnika

  • zawodnik, który zapisuje się do Akademii otrzymuje bezpłatnie i na własność komplet nowych strojów (bluza i spodnie dresowe, niebieska koszulka i niebieskie spodenki, 2 pary getrów)*
  • zawodnik, który posiada już wypożyczony komplet strojów i potrzebuje rozmiar większy, musi wypożyczony strój zwrócić i rozliczyć, a strój o większym rozmiarze należy zakupić, zakupiony strój staje się własnością zawodnika  
  • nowe stroje można zakupić niezależnie od posiadanego wypożyczonego kompletu

* ponieważ do 31.08.2020r. obowiązuje jeszcze drugi komplet treningowy (biała koszulka i czarne spodenki), strój ten zostanie wypożyczony przez Akademię, strój należy zwrócić po 14.09.2020r. 

od 1.09.2020r. – obwiązującym kompletem strojów jest dres treningowy (niebieska bluza i czarne spodnie) oraz niebieski komplet treningowy (niebieska koszulka, niebieskie spodenki, niebieskie getry), przestaje obowiązywać komplet biała koszulka i czarne spodenki

Jak zakupić nowy strój:

Od 7 do 24 stycznia 2020r. stroje będzie można zamówić, warunkiem realizacji zamówienia będzie przedpłata gotówką za zamówione stroje podczas dyżuru koordynatora.

Zamówienie można złożyć osobiście podczas dyżuru lub poprzez system SportsManago i zakładkę „Zamówienia”.

Warunkiem realizacji zamówienia jest przedpłata całej kwoty gotówką na dyżurze koordynatora.

W zamówieniu należy podać nazwę towaru, rozmiar i ilość. Przykładowo: bluza dresowa YXS 1szt, spodnie dresowe YXS 1szt.

Dostępny asortyment i ceny oraz rozmiary znajdują się w tabelach poniżej:

Cennik produktów Errea

PRODUKTCENA
Bluza dresowa90zł
Spodnie dresowe60zł
Niebieska koszulka60zł
Niebieskie spodenki40zł
Biała koszulka60zł
Czarne spodenki40zł
Ortalion75zł
Oficjalna koszulka meczowa - granatowa99zł
Oficjalna koszulka meczowa - biała99zł

Tabela rozmiarów strojów Errea

Oznaczeniewzrost (cm)
2YXS110-120
YXS122-132
XXS134-144
XS146-156
S167-172
M173-178
L179-184
XL185-190

Na dyżurze koordynatora będzie można również przymierzyć dres, strój treningowy, ortalion, koszulkę meczową w każdym rozmiarze. Zamówienie zostanie zrealizowane najpóźniej do 15 lutego.

Od 15 lutego stroje w większości będą dostępne od razu przy zakupie lub na zamówienie, w zależności od asortymentu i posiadanego stanu. Docelowo Akademia dążyć będzie do posiadania na stanie całego asortymentu.

Daj strojom drugie życie!

W ciągu ostatnich kilku lat Akademia zakupiła blisko 1000 kompletów strojów treningowych! Ogromnym marnotrawstwem byłoby nie wykorzystanie strojów, które już teraz znajdują się w klubowym magazynie lub będą wracać z wypożyczenia. Dlatego też stroje używane i dobrym stanie technicznym będzie można zakupić, oczywiście w zdecydowanie niższych cenach:

Cennik produktów Errea (stroje używane z nr 1-540, stary logotyp)

PRODUKTCENA
Bluza dresowa30zł
Spodnie dresowe20zł
Biała koszulka20zł
Czarne spodenki12zł

Cennik produktów Errea (stroje używane z nr 541-950, nowy logotyp)

PRODUKTCENA
Bluza dresowa45zł
Spodnie dresowe30zł
Biała koszulka30zł
Czarne spodenki20zł

Ważne! Stroje używane można zakupić pojedynczo, czyli można kupić np.: samą bluzę dresową lub tylko białą koszulkę i czarne spodenki. Możliwa jest dowolna konfiguracja w zakresie dostępnych strojów.

Dziś 10 urodziny obchodzi

Filip Ślipek

F
F
?