Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

PŁATNOŚCI

Odpłatność w PIŁKARSKIM PRZEDSZKOLU SMOKI wynosi:

  • 100 zł / miesiąc (trening 1 x w tygodniu)
  • 150 zł / miesiąc (trening 2 x w tygodniu)

Rodzeństwa obowiązują następujące płatności:

  • 150 zł / miesiąc (dwójka rodzeństwa trenująca tylko w Piłkarskim Przedszkolu SMOKI 1 x w tygodniu)
  • 200 zł / miesiąc (dwójka rodzeństwa trenująca tylko w Piłkarskim Przedszkolu SMOKI 2 x w tygodniu lub dwójka rodzeństwa, z których jedno trenuje w Piłkarskim Przedszkolu SMOKI 1 x w tygodniu, a drugie w akademii piłkarskiej KSPN Pogoń Kraków)
  • 250 zł / miesiąc (dwójka rodzeństwa, z których jedno trenuje w Piłkarskim Przedszkolu SMOKI 2 x w tygodniu, a drugie w akademii piłkarskiej KSPN Pogoń Kraków lub trójka rodzeństwa, z których przynajmniej jedno trenuje w Piłkarskim Przedszkolu SMOKI)

Wpłaty należy kierować gotówką do trenerów prowadzących zajęcia lub przelewem na poniższe konto najpóźniej do połowy każdego miesiąca z góry (np. za wrzesień do 15 września):

KRAKOWSKA SZKOŁA PIŁKI NOŻNEJ 
30-383 Kraków, ul. Obozowa 50A/25
Nr konta (ING Bank Śląski): 04 1050 1445 1000 0091 4659 5864
Tytułem: imię i nazwisko zawodnikamiesiąc i rok wpłatygrupa treningowa (termin/y treningu/ów w tygodniu)


Odpłatność ma formę zryczałtowaną, tzn. jest niezależna od ilości obecności dziecka na zajęciach oraz ilości treningów w danym miesiącu (nieobecności można odrabiać na innych grupach treningowych). Płatność wnoszona jest w tej samej wysokości we wszystkich miesiącach, w których odbywają się zajęcia.

W Piłkarskim Przedszkolu SMOKI obowiązuje również jednorazowe wpisowe w wysokości 100 złotych. Wpisowe jest płatne tylko i wyłącznie gotówką trenerom prowadzącym zajęcia.

F
F
?