Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

O NAS

Piłka nożna się rozwija i zatacza coraz szersze kręgi. Nie ma już chyba miejsca na świecie, no może z wyjątkiem Antarktydy, by nie kopano tam regularnie futbolówki. Grają w nią zarówno młodzi jak i starzy, kobiety i mężczyźni – jednym słowem praktycznie wszyscy.

Niestety współcześni młodzi ludzie nie garną się do gry w piłkę tak chętnie i masowo, jak chociażby 20 lat temu. Rozumiemy, że pojawiły się nowe atrakcje – komputery, konsole, internet.

W naszym wspólnym interesie jest aby młodzi chłopcy i dziewczynki szybciej zaczęli interesować się futbolem. Jeżeli jeszcze ma to przybrać ramy usystematyzowanych zajęć pod okiem wyszkolonego trenera na dobrze przygotowanych obiektach to nasz rodzimy futbol może na tym tylko zyskać.

Bramkarz, profesjonalista czy amator, młody czy starszy, potrzebuje, o ile chce odnieść sukces, treningu skrojonego na miarę swoich potrzeb. Jedynie dobrze przygotowany bramkarz jest pewien siebie i emanuje z niego spokój podczas gry.

Prowadzimy szkolenie już od najmłodszych lat aż do 40 roku życia. Nie ma dolnego progu wiekowego. Takie ograniczenie nie jest konieczne. Chłopiec, który ma idoli bramkarskich, który sypia w rękawicach – ma prawo czuć się bramkarzem i jako taki trenować i uczyć się tego co pokochał. Nie zabraniajmy mu tego zatem. Oczywiście, dla najmłodszych będzie to tylko i wyłącznie zabawa. Dlatego początkowym założeniem naszej pracy jest rozbudzenie zainteresowania piłką nożną oraz nauka systematyczności treningu.

Zakładanym efektem takiej pracy jest ciągłe doskonalenie utalentowanych zawodników, a ostatecznym wynikiem jest wychowanie i ukształtowanie najlepszych graczy na pozycji bramkarza w Polsce. Jednocześnie nasza filozofia szkolenia zakłada traktowanie każdego podopiecznego z uwagą, szacunkiem i zrozumieniem oraz przekazywanie najlepszej możliwości rozwoju sportowego i edukacyjnego. Składową naszej filozofii jest powstanie grup szkoleniowych o różnym poziomie zaawansowania gdzie jednostki treningowe dostosowane są do możliwości trenujących zawodników.

F
F
?