Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

KONSULTACJE

Celem konsultacji jest wsparcie młodego sportowca w trakcie jego rozwoju sportowego.  Każde dziecko jest inne i potrzebuje odrębnej uwagi, stąd możliwość indywidualnej wizyty u naszych specjalistów.

Konsultacje dla zawodników i rodziców KSPN Pogoń Kraków są bezpłatne. Stanowią dodatkową pomoc w procesie szkoleniowo-wychowawczym realizowanym przez naszą Akademię.

Przeczytaj kim są nasi specjaliści w zakładce SZTAB SPECJALISTÓW

Poniżej przedstawiamy zakres wsparcia oraz opisujemy formę zapisu na konsultację.


PSYCHOLOG SPORTOWY

Pomoc psycholog sportowego może być dwojakiego rodzaju – albo wiązać się z potrzebą rozwiązania konkretnego problemu (np. problemy z koncentracją, radzenia sobie ze stresem i presją, niska pewność siebie), albo być tzw. pomocą rozwojową. Zawodnik uczy się wtedy konkretnych technik i metod, które będzie mógł wykorzystać, kiedy tylko sytuacja będzie tego wymagać. Pracuje się też wtedy wspólnie nad wyznaczaniem celów i wyrabianiem jak najlepszych nawyków.

Konsultacja indywidualna z psychologiem sportowym trwa ok 30 minut i przeznaczona jest dla rodzica młodego sportowca oraz samego młodego sportowca. W przypadku zawodnika niepełnoletniego, podczas konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Konsultacje odbywają się w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13 (I piętro)

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez system SportsManago. Szczegóły tutaj.


DIETETYK

Tak samo jak dobry trening, bardzo ważna jest prawidłowa dieta. Aby odnosić sukcesy, prawidłowo się rozwijać i poprawiać swoje wyniki, młody sportowiec powinni wiedzieć co ma spożywać, dlaczego, kiedy i w jakiej ilości.

Konsultacja indywidualna z dietetykiem trwa ok 30 minut i przeznaczona jest dla rodzica młodego sportowca oraz samego młodego sportowca. W przypadku zawodnika niepełnoletniego, podczas konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Konsultacje odbywają się w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13 (I piętro)

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez system SportsManago. Szczegóły tutaj.


FIZJOTERAPEUTA

Zapewniamy naszym wychowankom profesjonalną pomoc fizjoterapeuty, która jest niezwykle ważna i pomocna zwłaszcza w przypadku dochodzenia do pełnej sprawności po urazach. Często bywa też niedoceniana lub pomijana w sytuacjach, które wymagają rozwinięcia lub utrzymania maksymalnej i poprawnej zdolności ruchowej i funkcjonalnej.

W przypadku zawodnika niepełnoletniego, podczas konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Konsultacje odbywają się w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13 (I piętro)

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez system SportsManago. Szczegóły tutaj.

F
F
?