Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

KONSULTACJE

Celem konsultacji jest wsparcie młodego sportowca w trakcie jego rozwoju sportowego.  Każde dziecko jest inne i potrzebuje odrębnej uwagi, stąd możliwość indywidualnej wizyty u naszych specjalistów.

Konsultacje dla zawodników i rodziców KSPN Pogoń Kraków są bezpłatne. Stanowią dodatkową pomoc w procesie szkoleniowo-wychowawczym realizowanym przez naszą Akademię.

Poniżej przedstawiamy zakres wsparcia oraz opisujemy formę zapisu na konsultację.


FIZJOTERAPEUTA

Zapewniamy naszym wychowankom profesjonalną pomoc fizjoterapeuty, która jest niezwykle ważna i pomocna zwłaszcza w przypadku dochodzenia do pełnej sprawności po urazach. Często bywa też niedoceniana lub pomijana w sytuacjach, które wymagają rozwinięcia lub utrzymania maksymalnej i poprawnej zdolności ruchowej i funkcjonalnej.

W przypadku zawodnika niepełnoletniego, podczas konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Konsultacje odbywają się w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13.

Zapisu na konsultację można dokonać poprzez specjalny formularz. Szczegóły tutaj.

Dodatkowa forma wsparcia i pomocy fizjoterapeuty wymagająca częstszych i dłuższych wizyt możliwa jest poprzez umówienie się na odpłatną wizytę prywatną poprzez wybór odpowiedniej usługi w formularzu. Wizyty prywatne odbywają się w gabinecie przy ul. Por. Wąchały 5 w Krakowie.


PODOLOG

Rolą podologa jest profilaktyka i edukacja zdrowotna. W gabinecie podologa nie tylko wykonacie zabiegi, ale również uzyskacie ewentualną informację do jakiego specjalisty udać się dalej.

Podstawowe problemy z jakimi można się zgłosić do podologa to:

  • odciski
  • modzele
  • brodawki
  • wrastające paznokcie
  • zmiany koloru i struktury paznokci

Pełny zakres zabiegów znajduje się na stronie www.podologiaiwaszko.pl

Na konsultację można umówić się poprzez stronę internetową, drogą mailową podologia.iwaszko@gmail.com, telefoniczną 531 293 926 lub przez media społecznościowe Facebook i Instagram.

Konsultacje dla zawodników KSPN Pogoń Kraków są bezpłatne i odbywają się w gabinecie Podologia Iwaszko przy ulicy Krokusowej 4a. Podczas rezerwacji należy poinformować, że dziecko jest zawodnikiem klubu.


PSYCHOLOG SPORTOWY

Pomoc psycholog sportowego może być dwojakiego rodzaju – albo wiązać się z potrzebą rozwiązania konkretnego problemu (np. problemy z koncentracją, radzenia sobie ze stresem i presją, niska pewność siebie), albo być tzw. pomocą rozwojową. Zawodnik uczy się wtedy konkretnych technik i metod, które będzie mógł wykorzystać, kiedy tylko sytuacja będzie tego wymagać. Pracuje się też wtedy wspólnie nad wyznaczaniem celów i wyrabianiem jak najlepszych nawyków.

Konsultacja indywidualna z psychologiem sportowym trwa ok 30 minut i przeznaczona jest dla rodzica młodego sportowca oraz samego młodego sportowca. W przypadku zawodnika niepełnoletniego, podczas konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Konsultacje odbywają się w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13.

W chwili obecnej konsultacje z psychologiem sportowym nie odbywają się.


DIETETYK

Tak samo jak dobry trening, bardzo ważna jest prawidłowa dieta. Aby odnosić sukcesy, prawidłowo się rozwijać i poprawiać swoje wyniki, młody sportowiec powinni wiedzieć co ma spożywać, dlaczego, kiedy i w jakiej ilości.

Konsultacja indywidualna z dietetykiem trwa ok 30 minut i przeznaczona jest dla rodzica młodego sportowca oraz samego młodego sportowca. W przypadku zawodnika niepełnoletniego, podczas konsultacji obowiązkowa jest obecność rodzica/opiekuna prawnego dziecka. Konsultacje odbywają się w budynku klubowym przy ul. Baczyńskiego 13. 

W chwili obecnej konsultacje z dietetykiem nie odbywają się.


 

F
F
?