Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Nowa Pani Psycholog w naszym zespole!

Od początku marca w naszym zespole funkcjonuje nowa osoba odpowiedzialna za dział psychologii sportowej – Dr Katarzyna Żarów-Konarska.

Pani Katarzyna jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, w której najpierw uzyskała tytuł zawodowy magistra wychowania fizycznego, a  w 2019 roku stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk o kulturze fizycznej za pracę pt. ”Wizerunek ciała i spostrzegana atrakcyjność a aktywność fizyczna studentów i studentów uczelni krakowskich” wykonaną pod kierunkiem prof. dra hab. Jana Blecharza. 

Pani Doktor ukończyła również Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra psychologii ze specjalnością konflikt-kryzys-współpraca. Wzbogaciło to jej wiedzę i poszerzyło spojrzenie na ważność równowagi psychofizycznej.

Pani Kasia na co dzień zajmuje się rozwojem i wsparciem zawodników oraz trenerów, dostosowanym do osoby/zespołu, w zależności od poziomu zaawansowania sportowego. Współpracuje również z rodzicami sportowców. Jako osoba posiadająca uprawnienia psychologa sportu pracuje z zawodnikami w różnym wieku, zarówno w dyscyplinach indywidualnych, jak i zespołowych. Wspiera również proces szkoleniowy. W swojej pracy stosuje podejście holistyczne. 

Od najmłodszych lat silnie związana ze sportem. Uprawia rekreacyjnie narciarstwo i snowboard. Posiada także uprawnienia instruktorskie kilku dyscyplin sportowych, m.in. do prowadzenia zajęć w zakresie wyczynowym w narciarstwie alpejskim. Ma na tym polu wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Panią Katarzynę witamy serdecznie w naszej ekipie!

A Państwa zapraszamy na czwartkowe konsultacje w zakresie szeroko pojętej psychologii sportu – wsparcia, pomocy, motywacji, treningu mentalnego. Zapisy tylko i wyłącznie poprzez system Sportsmanago!

INNE WPISY

Dziś 10 urodziny obchodzi

Franciszek Bednarski

F
F
?