Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

#PodwieczorekCzwartkowy – j-labs software specialists

Drugim bohaterem naszego cyklu biznesowego #PodwieczorekCzwartkowy jest firma j-labs software specialists.

Współpracę rozpoczęliśmy pod koniec ubiegłego roku w okresie świątecznym.

Logotyp naszego partnera możecie znaleźć na wszystkich materiałach reklamowych klubu. Na mocy zawartej umowy firma została również mecenasem projektów społecznych, takich jak „Plan B – Dwutorowość kariery w KSPN” i „Akademia Młodego Trenera”.

WIERZYMY I INWESTUJEMY W LUDZI‍

j-labs to przedsiębiorstwo działające w obszarze IT (między innymi Java, .NET, JavaScript, ale także Python czy C++). Zapewnia kompletne zespoły developerskie oraz specjalistów w projektach dotyczących tej branży.

Historia powstania sięga roku 2008, kiedy to Jan Orzechowski i Piotr Bucki założyli firmę, a 2 lata później powstała marka j-labs.

Technologia, merytoryka i rzetelność to wartości, które przyświecają spółce od początku istnienia. Działania oparte o te idee zostały docenione przez Diament Forbesa 2017 oraz wyróżnione w rankingach Gazele Biznesu 2018, 2019 i FT1000. Wysoki poziom wiedzy oraz bardzo dobra znajomość produktu, to cechy pracowników, którzy rozumieją technologię i w swoich zadaniach opierają się na faktach oraz wiedzą jak dostarczyć kompletne rozwiązanie problemu.

Podstawą j-labs są ludzie, dlatego firma wierzy i inwestuje w potencjał człowieka. Doświadczeni inżynierowie rozwijają swoje umiejętności korzystając z możliwości i przestrzeni jakie oferuje im przedsiębiorstwo. Spółka jest stworzona przez inżynierów, dla inżynierów!

j-labs działa w trzech miastach: Kraków, Warszawa oraz Monachium.

Szczegółowe informacje o naszym partnerze można znaleźć tutaj

INNE WPISY

F
F
?