Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Król: Dojść do celu tylko i wyłącznie drogą ciężkiej pracy.

Podczas sparingu z drużyną Kabla zdobyłeś wyrównującą bramkę, a chwilę później asystowałeś przy trafieniu Budy. Niewątpliwie Twój udział w odniesieniu zwycięstwa w tym meczu był duży. Jak oceniasz swój występ w niedzielnym spotkaniu?

Uważam, że bardzo dobrze się zaprezentowałem, a co najważniejsze pomogłem drużynie wygrać mecz. Kablarze w drugiej części meczu mieli spore problemy z wyprowadzeniem piłki, co dobrze wykorzystywaliśmy prowadząc grę. Bramka oraz asysta oczywiście bardzo mnie cieszą, ale najważniejsze jest zwycięstwo i radość z gry, którą pokazywaliśmy.

Nieco ponad miesiąc trwają już przygotowania do rundy wiosennej. Zagrałeś do tej pory w trzech sparingach, odbyłeś też sporo jednostek treningowych. Odczuwasz zmęczenie tym przepracowanym okresem czy może wręcz przeciwnie, czujesz że z treningu na trening, z meczu na mecz jesteś w coraz lepszej dyspozycji i taki czas wytężonej pracy w jakiś sposób Cię wzmacnia?

Trzeba przyznać, że treningi nie są lekkie. Trenerzy przykładają duże zainteresowanie oraz świetne zaangażowanie do każdej jednostki. Od początku przygotowań, każdy trening jest intensywny. Staram się dawać 110% na zajęciach, co daje duże przyrosty w kwestii mojej wytrzymałości oraz ‚progresuję’ jeśli chodzi o swoją grę na boisku.

Część okresu przygotowawczego spędziłeś razem z juniorami starszymi na tygodniowym obozie w Zakopanem. W jaki sposób pracowałeś przez te siedem dni?

Obozy to najlepszy możliwy czas dla kandydatów na piłkarzy. W trakcie takiego zgrupowania jesteśmy w stanie w tydzień wykonać tyle jednostek treningowych, ile nieraz udaje nam się zrobić w trakcie całego miesiąca! Nogi już po drugim dniu były ciężkie, lecz mimo to trzeba było się zmotywować do wytężonej pracy. Dwie jednostki dziennie były bardzo męczące, ale jeżeli chcemy do czegoś dojść, to tylko i wyłącznie drogą ciężkiej pracy. Po obozie czułem się bardzo dobrze przygotowany i tylko czekałem by wejść w nowy tydzień treningów z drużyną seniorską.

Do startu sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, ale może masz już jakieś cele, które wyznaczyłeś sobie na tę rundę?

Na ten moment nie myślę co będzie w lidze. Skupiam się na razie na meczach sparingowych oraz treningach. Pracuję tak ciężko, jak to tylko możliwe i liczę, że to pozwoli przygotować się świetnie do spotkań ligowych, w których pokażę maksimum swoich możliwości.

INNE WPISY

F
F
?