Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Drugi tydzień sierpniowych treningów!

Sezon powoli się rozkręca. Poniżej znajdziecie harmonogram na drugi tydzień zajęć w sierpniu.

Przypominamy, że przez pierwsze trzy tygodnie sierpnia, gdy odbywają się wyjazdowe zgrupowania, prezentować będziemy grafik jedynie na dany tydzień (dodatkowo w nawiasie przy danym treningu możecie znaleźć jego prowadzących).

Prosimy przy tym o wyrozumiałość. Złożenie grafika zajęć przy nieobecności blisko połowy składu trenerskiego, która akurat przebywa na zgrupowaniach jest zadaniem dość karkołomnym 😉

Członkostwo w klubie ma charakter ciągły, więc na zajęcia nie trzeba się zapisywać. Jednak informacja do trenera prowadzącego grupę (w nowym sezonie) o ewentualnej nieobecności w danym sierpniowym tygodniu pomoże mu przygotować konspekty poszczególnych treningów.

Jeśli chodzi o opłaty to składka członkowska jest płatna przez 11 miesięcy w roku (bez lipca), a zatem obowiązuje również w sierpniu (w stałej wysokości i nie jest w żaden sposób zależna np. od ilości treningów czy ilości obecności).

W razie pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: P.Dobroch
II trener: M.Tomala
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:15-20:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Doncer)
18:30-20:00
J&J Sport Center boisko główne
(Dobroch)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Dobroch)
JUNIORZY U-17

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
20:15-21:15
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Doncer)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Kuraś)
19:15-20:45
Stadion Pogoni
(Kuraś)
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Kuraś)
LEWANDOWSKI U-15 (+ dawny PAZDAN)
2008/2009

Trener: D.Pruss
II trener: M.Żurek
obóz
obózobózobózobóz
KĘDZIORA U-15
2008

Trener: M.Ciesielski
II trener: M.Sroka, D.Pruss, S.Żurawiecki
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
obózobózobózobózobóz
PISZCZEK U-15
2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
obózobózobózobózobóz
GLIK U-13
2010

II trener: D.Foryś
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Żurawiecki)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Foryś / Falenta)
17:45-19:15
Stadion Pogoni
(Foryś)
MILIK U-13
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Ciesielski
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Żurawiecki / Dobroch)
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Żurawiecki / Pasiut)
17:00-18:30
Stadion Pogoni
(Żurawiecki / Kuraś)
BORUC U-12
2010/2011

Trener: S.Camara
II trener:
17:00-18:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Camara)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Camara / Kuraś)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Camara)
BŁASZCZYKOWSKI U-12
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
obózobózobózobózobóz
GÓRSKI U-12 (dawniej RYBUS)
2011

Trener: D.Foryś
18:30-20:00
Stadion Pogoni
(Foryś / Camara)
18:00-19:30
Stadion Pogoni
(Foryś / Żurawiecki)
18:00-19:00
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Foryś / Żurawiecki)
BEDNAREK U-10
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: W.Falenta
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Pasiut / Falenta)
17:15-18:45
Stadion Pogoni
(Pasiut / Falenta)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Pasiut / Falenta
NAWAŁKA U-11
2012

Trener: M.Żurek
II trener: B.Pasiut
obózobózobózobózobóz
KOWNACKI U-10
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
obózobózobózobózobóz
SZCZĘSNY U-10
2013

Trener: P.Czajka
II trener: K.Pospuła
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Czajka)
17:15-18:45
Stadion Pogoni
(Czajka / Żurawiecki)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Czajka)
KAPŁON U-9
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Słomka
16:15-17:30
Stadion Pogoni
(Madej / Czajka)
18:45-20:00
Stadion Pogoni
(Madej / Pasiut)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Madej / Dobroch)
PIĄTEK U-9
2014

Trener: M.Dachowski
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Madej / Pasiut)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Pasiut / Czajka)
18:30-20:00
Stadion Pogoni
(Czajka / Żurawiecki)
FABIAŃSKI U-8
2015

Trener: D.Pruss
II trener: W.Falenta
17:45-19:00
Stadion Pogoni
(Falenta / Żurawiecki)
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Madej / Falenta)
17:45-19:00
Stadion Pogoni
(Madej / Falenta)
ZIELIŃSKI U-8
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Ciesielski
18:45-20:00
Stadion Pogoni
(Madej / Falenta)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Madej / Żurawiecki)
18:45-20:00
Stadion Pogoni
(Madej / Falenta)
KLICH U-7
2016

Trener: P.Madej
II trener: N.Pajda
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Madej / Czajka)
16:30-17:45
Stadion Pogoni
(Madej / Czajka)
MODER U-7
2016

Trener: M.Słomka
II trener: D.Pruss
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Madej / Kuraś)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Madej / Pasiut)
ROCZNIK 2017

Trenerzy: N.Pajda,
M.Aleksandrowski
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
(Aleksandrowski)
18:00-19:15
Stadion Pogoni
(Kraków, ul. Baczyńskiego 13)
(Aleksandrowski)
DZIEWCZYNKI
2013-2017

Trenerka: N.Pajda
II trener: M.Aleksandrowski
18:45-20:00
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Madej)
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Madej)

INNE WPISY

Dziś 13 urodziny obchodzi

Patryk Bąbka

F
F
?