Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Terlecki: grupa juniorów gotowa na konfrontację z seniorską piłką

Rozgrywki ligowe w krakowskiej KEEZA A klasie (grupa 3) ruszają już w ten weekend, co oznacza, że do gry wraca drużyna seniorów. O sytuacji kadrowej, juniorach pukających do drzwi pierwszego zespołu oraz powrocie do treningów tuż przed startem rundy wiosennej opowiadał trener I drużyny Pogoni Kraków – Łukasz Terlecki.

„Ta przerwa spowodowała, że zawodnicy, którzy zmagali się z jakimiś drobnymi urazami czy kontuzjami doszli już do pełnej sprawności. Każdy z piłkarzy miał rozpisane treningi indywidualne na ten czas. Ci, którzy mieli dostęp do terenów, gdzie można pobiegać lub skorzystać z siłowni, pewnie popracowali trochę więcej, inni zaś musieli kombinować, żeby dobrze przygotować się do wznowienia rozgrywek.

Po powrocie do treningów problem pojawił się z boiskiem i pogodą, ponieważ opady deszczu spowodowały, że trenowaliśmy na sztucznej nawierzchni i te jednostki nie były zorganizowane tak, jakby to miało wyglądać w normalnym mikrocyklu przed ligą. Najbliższy mecz rozegramy na naturalnej murawie, więc dochodzi też kwestia adaptacji do tych warunków.

Jedyny plus tej całej sytuacji jest taki, że mamy spore grono zawodników, którzy będą rywalizować o miejsce w pierwszej jedenastce. Część z nich to grupa juniorów gotowa skonfrontować się z piłką seniorską. Pod względem taktycznym i technicznym większość z tych zawodników jest przygotowana na odpowiednim poziomie. Mają spory potencjał i są pozytywnie nastawieni, żeby zaistnieć w przyszłości w poważniejszym futbolu.

Meczów do rozegrania jest sporo. Środy będą kluczowe, bo to jest tydzień pracy, gdzie część zawodników nie będzie dyspozycyjna z powodów zawodowych, ale to też będzie szansa dla juniorów, by ich zastąpić i pokazać się z jak najlepszej strony.”

W sobotnim spotkaniu drużyna Pogoni zmierzy się z Bieżanowianką Kraków. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:30.

INNE WPISY

F
F
?