Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Komunikat ws. testów zawodników

Szanowni Przedstawiciele Klubów Piłkarskich zapraszających młodych zawodników naszej akademii na wszelkiego rodzaju testy, próby, sprawdziany i mecze kontrolne.

Jeśli zależy Państwu na rzeczywistym dobrze młodych ludzi marzących o piłkarskiej karierze uprzejmie proszę o przyjęcie informacji, że czas takich prób jest powszechnie znany i praktykowany w etycznym świecie piłkarskim i jednocześnie jest zgodny z tokiem rozwoju osobistego, edukacji szkolnej i cyklu szkoleniowego. Przypada on na okres pomiędzy grudniem a lutym oraz lipcem a sierpniem.

Aby zatem wykazać rzeczywistą troskę o młodych ludzi, ich porządek tygodnia, jak również porządek tygodnia ich rodziców, aby nie dezorganizować pracy trenerów naszej akademii, aby dbać o zmniejszenie ryzyka kontuzji, a także groźby wypalenia radości z gry w piłkę nożną powodowanej nadmierną ilością dodatkowych treningów i meczy uprzejmie informuję, że wszelkie zaproszenia w nadchodzących miesiącach będziemy traktować jako nieracjonalne dla rozwoju młodego piłkarza i jednocześnie proszę o ich nie nadsyłanie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani realnym monitoringiem zawodników KSPN Pogoń zapraszam na sesje treningowe i mecze, w których każdy z zawodników ma środowisko pozwalające mu na zaprezentowanie pełni swoich umiejętności. Grafik zajęć w tygodniu oraz plan gier weekendowych jest regularnie podawany do wiadomości publicznej zarówno na naszej stronie internetowej i profilach w mediach społecznościowych.

Z poważaniem,

Marek Dragosz
Dyrektor sportowy KSPN Pogoń Kraków 

INNE WPISY

Dziś 8 urodziny obchodzi

Jakub Dykas

Dziś 15 urodziny obchodzi

Martyna Wójcik

F
F
?