Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Dobroch: Nasza gra to duży pozytyw.

Jest trener zadowolony z pierwszych trzech tygodni współpracy z drużyną? Czy wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami?

Jestem bardzo zadowolony. Frekwencja dopisuje, mamy pełny skład osobowy niemal na każdym treningu. Zaangażowanie jest na poziomie dawno u nas nie spotykanym. Wszystko do tej pory układa się bardzo dobrze. Co ważne, nie mamy też na razie większych problemów z kontuzjami czy chorobami.

Jakie wnioski nasuwają się po rozegraniu pierwszego sparingu? Co jest jeszcze do poprawy, a co wygląda już dobrze?

Dobrze wygląda przyswajanie przez zawodników filozofii gry, którą im zaproponowałem. Gramy z pasją, do przodu, energetycznie, sprawnie zamykamy przestrzenie i szybko odbieramy piłkę po stracie. Nowy system gry też już zafunkcjonował, a nawet zdobyliśmy bramkę po ćwiczonym stałym fragmencie. Indywidualnie wyglądało to również świetnie – nie było u nas słabego punktu, wszyscy zagrali co najmniej bardzo dobrze. Choć to był tylko i aż sparing – uważam, że żadnego meczu ligowego w tamtej rundzie nie zagraliśmy w takim tempie. Natomiast oczywiście do poprawy, a właściwie do wypracowania mamy jeszcze bardzo wiele rzeczy, nad którymi sukcesywnie będziemy się skupiać w kolejnych tygodniach. Jedną z nich jest skuteczność – podczas sparingu tych sytuacji było zdecydowanie więcej niż strzelonych bramek. Chciałbym też by zawodnicy cieszyli się wspólnie z każdego gola, tego mi jeszcze trochę brakowało.

Czy bardzo dobry wynik sparingu z Nadwiślanką – pierwszego w 2022 r. – zwiastuje udaną dalszą część roku dla drużyny i trenera, ku uciesze wszystkich kibiców?

Ze względu na różne etapy przygotowań obydwu drużyn nie da się wyciągnąć z tego spotkania bardzo daleko idących wniosków, ale wynik, a przede wszystkim gra to na pewno duży pozytyw i motywacja na kolejne tygodnie dla nas wszystkich.

INNE WPISY

F
F
?