Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

BRAMKARSKA NIEDZIELA już 22.05.22!

22 maja będziemy świadkami kolejnego wielkiego „popandemicznego” powrotu. Do listy obowiązkowych wydarzeń w KSPN Pogoń Kraków wracają tradycyjne warsztaty szkoleniowe dla wszystkich chętnych młodych golkiperów, czyli „Bramkarska Niedziela. Zajęcia poprowadzą trenerzy Szkoły Bramkarskiej KSPN Marka Dragosza – Rafał Aksamit, Bartłomiej Pasiut i Mateusz Sikora. Towarzyszyć im będą trenerzy analityki i motoryki pracujący w naszej akademii. 

W ciągu trzech godzin (między 17:00 a 20:00) spędzonych na stadionie przy ul. Baczyńskiego 13 zapisani na wydarzenie bramkarze będą pracować w trzech różnych, godzinnych blokach tematycznych poświęconych:

  • technice i sytuacjom boiskowym  
  • motoryce i jej bramkarskiej specyfice  
  • analizie gry bramkarza 

Oczywiście po zakończonych warsztatach trenerzy będą do dyspozycji uczestników by podyskutować i odpowiedzieć na wszelkie pytania na tematy bramkarskie.

Jesteśmy pewni, że będzie to bardzo wartościowy czas obfitujący w dużą dozę wiedzy i doświadczeń.

Zatem wysyłajcie maila zgłoszeniowego z danymi młodego bramkarza na zapisy@kspn.pl i widzimy się w niedzielę! A w razie pytań dodatkowych jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów – 664941985, 662375417, 735435928.

INNE WPISY

Dziś 10 urodziny obchodzi

Mikołaj Gołda

Dziś 13 urodziny obchodzi

Mikołaj Przybył

F
F
?