Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Znakomity sparing grup BEDNAREK i BORUC

W ubiegłą sobotę na boisku MINI rywalem grupy BEDNAREK była grupa BORUC złożona z zawodników z rocznika 2011.

Mecz rozpoczął się od dwóch szybkich bramek zdobytych przez starszych kolegów. Po golu z połowy boiska i kolejnym, tym razem strzelonym po indywidualnej akcji, spotkanie się wyrównało. Wtedy grupa BEDNAREK zaczęła grać szybciej i agresywniej, co zaowocowało kolejną bramką. Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem 3:2 dla grupy U-9.

W drugiej połowie oba zespoły mocno się rozkręciły i była walka cios za cios. Grupa BORUC szybko wyrównała, jednak minutę później na prowadzenie ponownie wyszli zawodnicy BEDNARKA, by od razu po rozpoczęciu gry przez rywali stracić czwartą bramkę.

Przez kolejne minuty gole nie padały, a niewykorzystanych sytuacji było sporo. Świetnie interweniowali bramkarze obu zespołów, których należy wyróżnić. Mnóstwo walki po jednej i drugiej stronie. W ostatnich trzech minutach padły jeszcze 3 gole i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-6 dla grupy BORUC.

Znakomite spotkanie z obu stron, niezwykle emocjonujące, w którym było wszystko co najpiękniejsze w piłce nożnej: drybling, szybkie akcje, podania z pierwszej piłki i co najważniejsze – piękne gole!