Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

MŁODZICY W LIDZE WOJEWÓDZKIEJ!

Co prawda nasze zespoły grywały już w tzw. zgłoszeniowych ligach wojewódzkich, ale w zakończonym sezonie byliśmy świadkami pierwszego, historycznego awansu do ligi małopolskiej jednej z naszych drużyn na podstawie uzyskanych wyników. Promocję zdobył zespół rocznika 2008, jednak pierwszym beneficjentem gry w najwyższej wojewódzkiej lidze będzie rocznik 2009.

Drużyna prowadzona przez trenera Michała Kaczmaryka już w pierwszej rundzie była bliska awansu do meczów barażowych. W drugiej ekipa była absolutnie bezkonkurencyjna w rozgrywkach ligowych i dzięki temu mogła przystąpić do decydujących spotkań z Górnikiem Wieliczka, czyli zwycięzcą I ligi okręgowej w rejonie Myślenice/Wieliczka. Mecze barażowe okazały się niezwykle emocjonujące. U siebie zremisowaliśmy 0:0 by na wyjeździe wygrać 1:0 dzięki bramce zdobytej 5 minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego! Obydwa spotkania były również toczone w dobrym tempie, drużyny miały swoje sytuacje, ale świetnie spisywały się linie defensywne i bramkarze.


GÓRNIK WIELICZKA – POGOŃ KRAKÓW 0:1
Pierwszy mecz 0:0. Awans – Pogoń

Bramka: 55′ Mazankiewicz

Skład Pogoni: Gadowski – Ankowski, Czepiel, Dąbski, Drożdż, Dźwigał, Kozubek, Mazankiewicz, Jakub Nowak I, Jakub Nowak II, Pawlik, Ster, Strojek, P. Śliwa, Uzar, Wróblewski.

Wielkie gratulacje dla naszych młodych piłkarzy!!!

INNE WPISY

F
F
?