Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

ZAPROJEKTUJ KOSZULKĘ POGONI!

Dzisiaj, w Dniu Kolorowanki i w roku 75-lecia Pogoni Kraków startujemy z wyjątkowym konkursem, którego w Polsce chyba jeszcze nie było. Jeśli masz od 0 do 14 lat (roczniki 2023-2009) to jest on skierowany bezpośrednio do Ciebie. Do udziału wystarczy Ci kartka papieru w formacie A4 lub większa oraz kredki, pisaki albo farby.

Sięgnij w najgłębsze zakątki swojej wyobraźni i … 𝐳𝐚𝐩𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐮𝐣 oficjalną 𝐤𝐨𝐬𝐳𝐮𝐥𝐤𝐞 meczową 𝐏𝐨𝐠𝐨𝐧𝐢 Kraków!!! Stajesz przed ogromną szansą by wszyscy zawodnicy niebiesko-białych niebawem przywdziewali t-shirt Twojego autorstwa!

Nie mamy dla Ciebie żadnych wytycznych. Technika wykonania nie ma znaczenia. Po prostu baw się dobrze Na końcu poproś jedynie rodziców o wykonanie zdjęcia rysunku w jak najwyższej rozdzielczości i koniecznie wyślijcie je na biuro@kspn.pl. Oryginał natomiast przynieś swojemu trenerowi, a jeśli nie jesteś zawodnikiem naszej akademii dostarcz go po prostu do klubu w godzinach dyżurów koordynatora, które znajdziesz na www.kspn.pl. Konkurs trwa tylko do 20 sierpnia 2023 r.  Przedłużamy do 3 września 2023 r.

Zwycięzca zgarnia nie tylko satysfakcję, ale i specjalny egzemplarz z nr 1 na własność! Wśród uczestników natomiast rozlosujemy pięć „nagród pocieszenia” w postaci naszych klubowych gadżetów.

INNE WPISY

F
F
?