Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rollercoaster ze Sportowcem

LEWANDOWSKI U-15 (rocznik 2007 wsparty rocznikiem 2008) to kolejna grupa Pogoni, która w ostatni weekend kwietnia wybiegła na boisko, by walczyć o ligowe punkty. Naszym przeciwnikiem był zespół APN Sportowiec Modlniczka z którym zagraliśmy w ramach Małopolskiej Ligi Trampkarza Młodszego.

Do przerwy prowadziliśmy 3:0 i nic nie wskazywało na to, że ten mecz nie ułoży się po naszej myśli. Nawet po zmianie stron względnie kontrolowaliśmy spotkanie, aż tu nagle… w niezrozumiały sposób tracimy bramkę około 60. minuty. Ta sytuacja zdecydowanie dodała animuszu rywalom, którzy w końcówce dołożyli jeszcze dwa trafienia. Mecz zakończył się wynikiem 3️:3️.

Na pewno szkoda niewykorzystanych szans strzeleckich, których mieliśmy sporo w tym spotkaniu. To był mecz, który zdecydowanie powinniśmy wygrać, a skończyło się podziałem punktów.

APN Sportowiec Modlniczka – POGOŃ KRAKÓW 3:3 (0:3)

Skład Pogoni: Gadowski – Trzyszczyk – Śliwa – Kozubek – Ster – Ankowski – Modelski – Zając – Gołda – Mamica – Ratyński – Tabor – Strojek – Nowak – Pawlik – Śliwa

Bramki dla Pogoni: Mamica x 3️