Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zaczynamy treningi w sezonie 23/24!

W poniedziałek, 31 lipca rozpocznie się sezon 2023/2024. Tego dnia wystartują zajęcia większości naszych grup treningowych.

Stały grafik jesienny mamy już gotowy, dni które widzicie poniżej raczej się nie zmienią. Natomiast ze względu na okres wakacyjny, dołączanie kolejnych nowych trenerów już w trakcie treningów w sierpniu i wyjazdy obozowe godziny i miejsca odbywania zajęć jeszcze mogą ulegać zmianom.

Dlatego do 1.09.2023 r. prezentować będziemy grafik jedynie na dany tydzień (dodatkowo w nawiasie przy danym treningu możecie znaleźć jego prowadzących).

Członkostwo w klubie ma charakter ciągły, więc osoby zapisane do akademii nie muszą tego robić ponownie. Jednak informacja do trenera prowadzącego grupę (w nowym sezonie) o ewentualnej nieobecności w sierpniu pomoże mu przygotować konspekty poszczególnych treningów.

W tym miejscu tradycyjnie przypominamy również, że składka członkowska obowiązuje w sierpniu w stałej wysokości i nie jest w żaden sposób zależna np. od ilości treningów czy ilości obecności.

W razie pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

To co gotowi? Czekamy na Was na boiskach!

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
obózobózobózobózobóz
JUNIORZY U-17

Trener: D.Pruss
II trener: M.Amarowicz
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
obózobózobózobózobóz
JUNIORZY U-17 II

Trener: M.Wąsowicz
II trener: D.Foryś
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Wąsowicz)
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Wąsowicz)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Wąsowicz)
LEWANDOWSKI U-15
2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
sparing na wyjeździe19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Dachowski / Pospuła)
18:45-20:15
J&J Sport Center boisko główne
(Dachowski / Pospuła)
PISZCZEK U-15
2009/2010

Trener: P.Mrozek
II trener: N.Pajda
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko główne
(Mrozek)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Mrozek)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Mrozek)
SKÓRAŚ U-15
2009/2010/2011

I trener: R.Kurlit
II trener: K.Prokuska (od 1.09)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Kurlit / Wąsowicz)
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Kurlit)
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Kurlit)
MILIK U-14
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Sroka
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Żurawiecki)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Żurawiecki / Sroka)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Żurawiecki)
BŁASZCZYKOWSKI U-13
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:30-18:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko / Sroka)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Sroka / Żurawiecki)
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Sroka / Żurawiecki)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Sroka / Czekaj)
GÓRSKI U-13
2011

Trener: D.Foryś
II trener: P.Mrozek
18:45-19:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Ziarko / Foryś)
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Foryś / Mrozek)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Foryś / Mrozek)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Foryś / Gonkiewicz)
BEDNAREK U-12
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: M.Amarowicz
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Pasiut / Czekaj)
17:30-18:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
(Pasiut / Dobroch)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Pasiut / Czekaj)
19:30-21:00
Stadion Pogoni
(Pasiut / Przytuła)
NAWAŁKA U-12
2012

Trener:
II trener: D.Pruss
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
18:30-19:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
Stadion Pogoni
FRANKOWSKI U-12
2012/2013

Trener: M.Figura
II trener: P.Mrozek
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Figura / Mrozek)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Figura / Mrozek)
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
(Figura / Mrozek)
KOWNACKI U-11
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Tomala / Pospuła)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Tomala / Pospuła)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Tomala / Pospuła)
SZCZĘSNY U-11
2013

Trener: P.Czajka
II trener: M.Czekaj
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Żurawiecki / Czekaj)
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Żurawiecki / Czekaj)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Pasiut / Czekaj)
BERESZYŃSKI U-10
2014

Trener: P.Dębski
II trener: M.Sroka
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
(Dębski / Sroka)
17:30-19:00
Stadion Pogoni
(Dębski / Sroka)
19:00-20:30
Stadion Pogoni
(Dębski / Sroka)
KAPŁON U-10
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Aleksandrowski
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko Orlik
(Aleksandrowski / Mrozek)
18:45-20:15
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Tomala)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Mrozek)
PIĄTEK U-10
2014

Trener: M.Dachowski
II trener: P.Dębski
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
(Dachowski / Dębski)
16:00-17:30
Stadion Pogoni
(Dachowski / Dębski)
17:15-18:45
Stadion Pogoni
(Dachowski / Dębski)
FABIAŃSKI U-9
2015

Trener: J.Przytuła
II trener: D.Pruss
16:15-17:30
Stadion Pogoni
(Przytuła / Sroka)
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko główne
(Przytuła / Tomala)
18:15-19:30
Stadion Pogoni
(Przytuła / Pasiut)
ZIELIŃSKI U-9
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Figura
19:00-20:15
Stadion Pogoni
(Tomala / Figura)
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko główne
(Tomala / Figura)
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko główne
(Tomala / Figura)
KLICH U-8
2016

Trener: M.Pietsch (od 16.08)
II trener: D.Foryś
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Foryś / Gonkiewicz)
19:00-20:15
Stadion Pogoni
(Foryś / Czekaj)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Foryś / Słomka)
MODER U-8
2016

Trenerka: M.Słomka
II trener: J.Przytuła
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Słomka / Foryś)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Słomka / Sroka)
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Słomka / Żurawiecki)
SZYMAŃSKI U-7
2017

Trener: M.Aleksandrowski
II trenerka: N.Pajda
18:30-19:45
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Pajda)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Aleksandrowski / Dachowski)
ŚWIDERSKI U-7
2017

Trenerka: M.Słomka
II trenerka: K.Gonkiewicz
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Mini
(Słomka / Wąsowicz)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Słomka / Sroka)
KIWIOR U-6
2018 (druga grupa tego rocznika wystartuje w II połowie sierpnia lub od września)

Trener: P.Madej
II trenerka: K.Gonkiewicz
17:15-18:30
Stadion Pogoni
(Pajda / Gonkiewicz)
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(pajda / Gonkiewicz)
DZIEWCZYNKI
2013-2017 (druga grupa dziewczynek wystartuje pod koniec sierpnia)

Trenerka: K.Prokuska (od 1.09)
II trenerka: K.Gonkiewicz
16:00-17:15
Stadion Pogoni
(Pajda / Gonkiewicz)
17:30-18:45
Stadion Pogoni
(Pajda / Gonkiewicz)

INNE WPISY

Dziś 11 urodziny obchodzi

Kacper Byj

F
F
?