Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Uwaga! Ważny komunikat!

 

Drodzy Rodzice,

chcielibyśmy poinformować o decyzji uwarunkowanej wieloma czynnikami zewnętrznymi, ale też podjętej ze względu na postępowość, zakres i jakość naszej pracy.

 

Od dnia 1.03.2019r. obowiązująca opłata miesięczna za treningi wynosić będzie:

120 zł – dla grupy dziewczynek

150 zł – dla zawodników z roczników 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004

120 zł – dla zawodników z roczników 2003, 2002, 2001

200 zł – dla rodzeństw

Miesiąc lipiec w dalszym ciągu pozostaje miesiącem, w którym opłata miesięczna nie obowiązuje.

Wpisowe pozostaje bez zmian.

 

Poświęciliśmy analizie bardzo dużo czasu. Dokonaliśmy wielu kalkulacji budżetu. Wzięliśmy pod uwagę wymagania i oczekiwania jakie będą nam stawiane przez Polski Związek Piłki Nożnej w związku z wprowadzanym programem certyfikacji szkółek i akademii piłkarskich. Bierzemy pod uwagę kwestie infrastrukturalne i społeczne jakie stawiają przed nami Jednostki Samorządu Terytorialnego.

Nadrzędnym warunkiem zawsze było i pozostanie zapewnienie najlepszej możliwej infrastruktury do treningu, która niestety znacząco podrożała wraz z ostatnimi podwyżkami cen prądu i gazu.

Chcemy zatrudniać trenerów i specjalistów z pasją, wiedzą i umiejętnościami na najwyższym poziomie oraz zapewnić im wynagrodzenie warte ich ciężkiej pracy.

Nasza działalność ma wymiar sportowy, społeczny i wychowawczy. To nie tylko treningi piłkarskie, treningi motoryczne, sporty uzupełniające, sparingi, mecze, turnieje, konsultacje i opieka specjalistów, warsztaty dla rodziców, szkolenia, staże dla trenerów itd. Dochodzi do tego ogrom pracy organizacyjnej, logistycznej i administracyjnej.

Nasz klub to Wasz klub. To także projekty i wydarzenia, które mają zupełnie inny wymiar niż wszystko, a Wy będziecie ich bezpośrednimi świadkami.

Akademia to miejsce, w którym realizują się pasje i spełniają marzenia. To miejsce dla każdego – wielkiego talentu i dziecka, które zwyczajnie kocha piłkę nożną. Dla rodzica, który marzy, by jego syn był drugim Lewandowskim, jak i dla rodzica, który chce by jego dziecko po prostu regularnie było aktywne fizycznie. Wszyscy oni jednak dostają od nas taką samą, najlepszą jakość zajęć i te same doskonałe warunki treningowe. Bardzo chcemy to kontynuować.

KSPN Pogoń to wreszcie szczegółowo zaplanowana ścieżka na lata dla młodych sportowców. Zaczynają oni często od dwóch treningów w tygodniu. Niedługo później przychodzi czas większej intensywności, dodatkowych zajęć i wzmożonej pracy. W końcu zawodnik staje się coraz bardziej świadomy i wymagający. Potrzebuje też pomocy i wsparcia wielu osób. Nie każdy z nich będzie piłkarzem, ale charakter każdego z nich będzie się kształtował przez te wszystkie lata..

Pewnie o wielu faktach nie napisaliśmy.

Pewne jest to, ze w centrum tych wszystkich działań są Wasze dzieci.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Administracyjny – Mateusz Dziedzic

Dyrektor Sportowy – Marek Dragosz

Dyrektor Zarządzający – Przemysław Dobroch

INNE WPISY

F
F
?