Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

KSPN Pogoń szkoli greckich trenerów.

Niezbyt często zdarza się by polscy trenerzy dzielili się swoją wiedzą poza granicami kraju. Tym bardziej w klubach pokroju Olympiakosu Pireus. Niedawno przebywał tam Marek Dragosz, dyrektor sportowy KSPN Pogoń Kraków, m.in. dlatego by poprowadzić zajęcia szkoleniowe dla trenerów pracujących w akademii greckiego klubu.

Szkolenie dla trenerów Olympiakosu dotyczyło dwóch elementów: koncentracji w kontekście umiejętności zarówno zawodników jak i szkoleniowców oraz przywództwa i liderowania w zespole. Praca, którą Marek Dragosz wykonał w Pireusie to kolejny, namacalny efekt współpracy, którą KSPN Pogoń Kraków nawiązała niedawno z potentatem z Hellady.

Nie chcę by to brzmiało nieskromnie ale to nie pierwsze takie doświadczenie dla mnie – mówi Marek Dragosz – Zdarzyło mi się pracować dla trenerów i bramkarzy w takich klubach jak Real Sociedad San Sebastian, Crystal Palace czy Sporting Lizbona. Mimo to warsztaty dla kadry trenerskiej w Olympiakosie były fantastycznym czasem. Pracujący tam szkoleniowcy są szalenie otwarci, dlatego wymiana doświadczeń była tym bardziej wartościowa.

INNE WPISY

F
F
?