Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Udana wyprawa na Śląsk

Grupa BŁASZCZYKOWSKI U-10 wybrała się do sąsiedniego województwa, by na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej rozegrać sparingi z dwoma zespołami: GKS-em Katowice oraz MUKP Dąbrowa Górnicza.

Pierwsze spotkanie z „GieKSą” zostało rozegrane w formacie 2 x 20 minut. Oba zespoły chciały grać w piłkę, czego efektem była spora ilość sytuacji bramkowych i strzelonych goli. Podczas meczu zaprezentowaliśmy kilka składnych akcji zespołowych, pojawiały się także przebłyski indywidualne oraz mieliśmy dobre momenty w pressingu, zmuszając tym samym przeciwnika do błędów.

Drugi mecz z gospodarzami zagraliśmy w formacie 2 x 30 minut. Pierwsza część była słabsza w naszym wykonaniu, jednak w drugiej połowie zawodnicy już pokazali lepszą grę i sporą dominację na boisku. Przede wszystkim chłopcy podejmowali lepsze decyzje oraz narzucili dobre tempo w grze.

Trener Marcin Żurek uważa, że zawodnicy wracając do gry po takiej przerwie (spowodowanej obostrzeniami) zaprezentowali się z dobrej strony na tle ciekawych drużyn.

Wartością dodaną jest również to, że oba spotkania udało się wygrać. Na pewno był to cenny sprawdzian przed zbliżającymi się turniejami, w których weźmie udział nasza drużyna.

INNE WPISY

F
F
?