Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ SUCHA BESKIDZKA 29.07-05.08.23

„Ta karczma Rzym się nazywa”.. i w Suchej Beskidzkiej stoi. Pan Twardowski spotykał się tu z Mefistofelesem, a my spotkamy się z piłką nożną 😀

Wiecie, że Sucha Beskidzka była kiedyś bez „Beskidzka”? Dodanie tego członu nie może jednak dziwić skoro to prawie 10-tysięczne miasteczko położone jest na skraju Beskidu Makowskiego i Beskidu Małego. W tym ładnym miejscu w lecie zagoszczą juniorzy Pogoni.

Zakwaterujemy się w Hotelu Monttis, który zapewnia pełne wyżywienie i pobyt w 2-, 3-, 4-osobowych pokojach z łazienkami, TV oraz dostępem do WiFi. Uczestnicy obozu na miejscu nie będą się nudzić. W standardzie tego 3-gwiazdkowego obiektu znajdują się bowiem również sala konferencyjna, siłownia, sala bilardowa, sala do ping-ponga, a nawet gabinety rehabilitacyjne czy spa. W okolicy mamy też tzw. „Mały Wawel” (jakby nam Krakowa było mało) czy szczyt Magurki, na którą zapewne wdrapiemy się w ramach treningu. Natomiast boiskową pracę realizować będziemy na oddalonych o 10 minut regeneracyjnym spacerkiem boiskach Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra”.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym autokarem na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– wszystkie dodatkowe atrakcje
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z roczników 2005, 2006, 2007 i 2008.

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”. Jedynie zalogowane osoby będące przypisane do klubu będą mogły wypełnić ankietę.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Sucha”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1400 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 07.05.2023 r. włącznie
– 1500 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 07.05.2023 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 20.05.2023 r. może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

F
F
?