Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Trampkarze C1 – podsumowanie jesieni.

Grupa LEWANDOWSKI duetu trenerskiego Kaczmaryk-Kamiński, występowała w rundzie jesiennej w I lidze okręgowej trampkarzy C1 z dużą nadzieją na awans do Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Zespół był złożony z chłopców z rocznika 2006 oraz 2007. Minuty “złapało” również kilku zawodników z rocznika 2008. Na przestrzeni całej rundy odnieśliśmy 8 zwycięstw i ponieśliśmy 4 porażki co uplasowało nas na wysokim 3. miejscu w tabeli. To niestety nie dało nam możliwości awansu do wyższej ligi. W tym miejscu należne gratulacje kierujemy do drużyny Hutnika Kraków, który po zwycięstwie w barażach z Górnikiem Wieliczka uzyskał promocję do II Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

Runda jesienna pokazała, że jesteśmy solidnym zespołem ze swoim rozpoznawalnym sposobem gry. W każdym ze spotkań staraliśmy się wyprowadzać piłkę od tyłu, spokojnie budując grę, a w defensywie nasz wysoki pressing sprawiał bardzo wiele trudności rywalom. Jak pokazały rozgrywki tylko w meczach z Hutnikiem oraz AS Progres Kraków nie byliśmy w stanie do końca zaprezentować naszych możliwości. Różnice fizyczne sprawiły, że rywale dominowali w tych spotkaniach. W każdym z pozostałych zwycięskich meczów niewątpliwie kontrola była po naszej stronie od początku do końca.

Trener Michał Kaczmaryk: „I liga okręgowa była w tym sezonie ligą ogromnie zróżnicowaną, ponieważ kilka zespołów zdecydowanie odstawało od reszty. Nie wszystkie mecze były tak wartościowe jak byśmy chcieli, natomiast szczególnie jeden zespół mocno przerastał tą ligę. Cieszy jednak fakt, że w każdym, może w prawie każdym meczu chcieliśmy zaprezentować swój ofensywny futbol. Przed sezonem z trenerem Przemkiem wdrożyliśmy kilka nowych rozwiązań, które musiały się dotrzeć i z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że im dłużej trwała runda tym nasza gra wyglądała lepiej.”

Trener Przemysław Kamiński: „Godny uwagi jest fakt, że aż 17 zawodników z naszego zespołu zdobyło przynajmniej 1 bramkę w rundzie co pokazuje, że jesteśmy dobrym zespołem, który w kolejnej rundzie zaprezentuje jeszcze większą jakość. Przed nami bardzo aktywny okres sparingowy, w którym będziemy chcieli rozegrać całą masę wartościowych spotkań z rywalami z całej Polski.”

Lista rozegranych spotkań (chronologicznie):

Pogoń Kraków – AS Progres Kraków 1:6
Krakus Nowa Huta – Pogoń Kraków 0:14
Pogoń Kraków – Słowik Olkusz 5:3
Pogoń Miechów – Pogoń Kraków 1:13
Hutnik Kraków – Pogoń Kraków 13:1
Pogoń Kraków – Zieleńczanka Zielonki 4:2
AS Progres Kraków – Pogoń Kraków 6:1
Pogoń Kraków – Krakus Nowa Huta 8:0
Pogoń Kraków – Pogoń Miechów 12:1
Pogoń Kraków – Hutnik Kraków 0:6
Zieleńczanka ZIelonki – Pogoń Kraków 0:3
Słowik Olkusz – Pogoń Kraków 2:6 

Strzelcy bramek:

18 – Kucharz
9 – Jamróz
8 – Raźny
6 – Paciorek, Trzyszczyk
5 – Modelski
4 – Ratyński
2 – Honza, Włoch
1 – Gołda, Jaksa, Kłęczek, Mizera, Niemiec, S.Śliwa, Tabor, Zając.

Bilans bramkowy drużyny – 68:40

W meczach ligowych zagrali:

Mateusz Dąbski, Dominik Drożdż, Hubert Dudek, Kasper Gołda, Artur Grabek, Piotr Honza, Ernest Jaksa (K), Filip Jamróz, Maciej Kieć, Marcin Kłęczek, Hubert Kucharz, Aleksander Lipień (BR), Wiktor Matysiak, Jakub Mizera (BR), Maciej Modelski, Igor Niemiec, Jan Paciorek, Szymon Peterschein (BR), Oliwier Ratyński, Maciej Raźny, Szymon Śliwa, Kamil Tabor, Piotr Trzyszczyk, Artur Urbaniec, Joel Włoch, Marcel Zając.

INNE WPISY

Dziś 9 urodziny obchodzi

Szymon Niewęgłowski

Dziś 12 urodziny obchodzi

Tomasz Srogosz

Dziś 18 urodziny obchodzi

Bartosz Gębala

F
F
?