Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Sztuczna dla Pogoni! Podpisz petycję.

Każdego tygodnia w naszym klubie odbywa się 70 treningów, a w weekendy ok. 20 różnego rodzaju gier. Murawa na stadionie przy Baczyńskiego nie ma prawa wytrzymywać tych obciążeń nawet dzieląc się znaczną ilością zajęć z gościnnymi obiektami J&J. 

Powstały kiedyś przy okazji tych wyzwań pomysł zamiany podłoża naturalnego na nowoczesne sztuczne boisko przy B13 ma szansę teraz się zmaterializować. Być może w perspektywie najbliższych lat będziemy mogli znacząco poprawić warunki treningowe dla naszych zawodników, dać drużynom więcej placu do zajęć, wdrożyć kolejne pomysły szkoleniowe czy wreszcie rozwinąć nasze plany związane z różnymi innymi odmianami futbolu  

Stoimy w obliczu historycznej chwili dla naszego klubu! Jesteśmy tuż przed pierwszym, ale najważniejszym, bo już formalnym krokiem, który zapoczątkuje cały proces.  

By tak się jednak stało potrzebujemy Waszego wsparcia i ogromu podpisów pod specjalnie przygotowaną na tę okazję petycją.

Znajdziecie ją tutaj – https://bit.ly/3uIAQuM

Podpis może złożyć każdy dorosły, ale i dziecko. Każdy członek Waszej rodziny i każdy znajomy. Wystarczy posiadać adres e-mail. 

Dzięki aktywności dzisiaj, za 2-3 lata nasi młodzi piłkarze, a Wasze dzieci mogą zyskać piękny obiekt treningowy, dzięki któremu w bezpiecznych i przyjaznych warunkach będą realizować swoją pasję i spełniać marzenia. 

𝐑𝐀𝐙𝐄𝐌 MOŻEMY WIĘCEJ! 

INNE WPISY

F
F
?