Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ ZIMOWY BARCICE 29.01-04.02.2023

To będzie 40 wyjazdowy obóz piłkarski w historii akademii! A jak świętować to tylko w … Las Vegas!

No dobra, nie polecimy tak naprawdę do tego słynnego miasta na pustyni w stanie Nevada w USA, ale pojedziemy do równie kolorowego i ciekawego choć leżącego w znacznie spokojniejszym miejscu ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego o tak dźwięcznej nazwie w Barcicach koło Nowego Sącza.

Kompleks budynków hotelowych, gastronomicznych i szkoleniowych pod nazwą „Rezydencja Las Vegas” leży na powierzchni 2,5 hektara w malowniczym parku sosnowym nad brzegiem Popradu. Drużyny sportowe mają zapewnione tutaj wszystko czego tylko potrzebują, a usytuowanie ośrodka z dala od ruchu ulic i miejskiej wrzawy pośród zieleni Popradzkiego Parku Krajobrazowego, gwarantuje pełną koncentracje podczas treningu i oddychanie świeżym górskim powietrzem.

Nasi młodzi piłkarze zakwaterowani zostaną w 2- i 3-osobowych pokojach z łazienkami i bezpłatnym dostępem do Internetu. Na terenie obiektu będziemy także korzystać z innych ważnych dla nas udogodnień, przede wszystkim sali audio-video, ale również strefy SPA z sauną suchą, łaźnią parową i jacuzzi, siłowni oraz strefy relaksu ze stołem do ping-ponga, bilardu, cymbergaja czy piłkarzyków. Przed, ale i po tym wszystkim trzeba będzie czymś się pożywić. A to kolejna mocna strona obiektu (sprawdzone!). Urozmaicone śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu, pyszne obiady z deserem, a wszystko to w ramach ustalonej z klubem, zbilansowanej diety. Raczej nikt ze zgrupowania nie wróci chudszy 😉

Teraz dla większości najważniejsze. Wyjście z pokoju na 3 minuty przed treningiem? Tak, to możliwe! Sztuczne boisko mieści się bowiem jakieś 100 metrów od budynków ośrodka. Na nim będziemy trenować (oczywiście 2 razy dziennie) i rozgrywać sparingi.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1300 złotych) zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk oraz dojazd na nie
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z roczników 2004-2007 (JUNIORZY U-19, JUNIORZY U-17 I, JUNIORZY U-17 II) oraz grup GLIK U-13, BORUC U-12 i GÓRSKI U-12.

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla tego obozu w systemie Protrainup. Link do odpowiedniej ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”.
2) ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł najpóźniej do dnia 23.12.2022 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz zimowy Barcice”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.
Brak wpłaty wymaganej zaliczki w terminie skutkuje usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

F
F
?