Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Remis na starcie z Proszowianką

Pierwszą drużyną Pogoni, która ruszyła w bój o ligowe punkty była grupa PISZCZEK U-12 pod opieką trenera Mateusza Sroki. Na starcie wiosennych rozgrywek przyszło nam się mierzyć z zespołem Akademii Piłkarskiej Proszowianka Proszowice.

Początek spotkania był bardzo dobry w naszym wykonaniu, co przyniosło rezultat w postaci dwóch goli. Przeciwnicy jednak łatwo się nie poddali i udało im się odrobić straty jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron ponownie wyszliśmy na prowadzenie, za sprawą pięknego strzału z dystansu Dawida Szczepańskiego. Piłka po jego uderzeniu trafiła w samo okienko bramki. Tak jak miało to miejsce w pierwszej połowie, również i w drugiej odsłonie spotkania, drużyna Proszowianki nie odpuszczała i do końca walczyła o wyrównanie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3️:3️.

Cała drużyna Pogoni pokazała się z bardzo dobrej strony, a zawodnicy byli mocno zaangażowani w grę. Postawę zespołu cechowała spora waleczność.

Mecz został rozegrany w ramach 3. kolejki II Ligi Okręgowej Młodzika Młodszego️.

AP Proszowianka Proszowice – POGOŃ KRAKÓW 3:3 (2:2)

Skład Pogoni: Jankowski – Babiarz – Babiuch – Bąbka – Jagiełło – Janik (kapitan) – Knotek – Szczepański – Gatlik – Knytel – Kowaliczek – Kusiński – Stopa – Zieliński

Bramki dla Pogoni: Bąbka, Szczepański x 2️

INNE WPISY

Dziś 18 urodziny obchodzi

Tomasz Strach

F
F
?