Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

#PodwieczorekCzwartkowy – Fitlight Trainer/Czas Reakcji

Ostatni czerwcowy #PodwieczorekCzwartkowy poświęcimy firmie Czas Reakcji Sp. z o.o., która jest jedynym dystrybutorem systemu Fitlight Training na Polskę i Europę Środkowo-Wschodnią.

Nie tak dawno ogłosiliśmy nawiązanie współpracy i dzięki nowoczesnemu sprzętowi zawodnicy naszej akademii już niebawem będą mogli doskonalić swoje umiejętności. Fitlight Training to innowacyjny sprzęt do treningu i testów. Dzięki niemu można poprawić koordynację, szybkość, dokładność, refleks czy też czas reakcji.

Trening składa się z czterech etapów. Lampki LED współpracują ze specjalną aplikacją, którą trzeba zainstalować przed rozpoczęciem ćwiczeń na swoim urządzeniu.

  1. Zaprogramowanie kolejności
  2. Ustawienie czujników (dysków świetlnych)
  3. Przeprowadzenie treningu
  4. Ocena wyników.

Z tego rodzaju systemu korzystają wybitni sportowcy i szkoleniowcy z całego świata, stosując go nie tylko w piłce nożnej, ale również między innymi w koszykówce, futbolu amerykańskim czy też taekwondo. Sprzęt jest wykorzystywany również w programie przeznaczonym dla dzieci i osób z autyzmem, ADHD i zaburzeniami poznawczymi.

Misją firmy jest zapewnienie wszechstronnych rozwiązań zwiększających ludzkie osiągi dzięki wymiernym, interaktywnym metodom szkoleniowym.

Czujemy się wyjątkowo i rozpiera nas duma z tej współpracy, ponieważ sprzęt do takiego rodzaju treningu jest dostępny tylko w kilkudziesięciu miejscach w Polsce.

Więcej o naszym partnerze przeczytacie tutaj, a o tym rodzaju treningu tutaj.

INNE WPISY

F
F
?