Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

POGOŃ KRAKÓW CUP r. 2011 – wyniki.

Klasyfikacja końcowa:

  1. WISŁA KRAKÓW
  2. LIMANOVIA
  3. VARSOVIA
  4. CRACOVIA
  5. POGOŃ I KRAKÓW
  6. GKS KATOWICE
  7. AP REISSA
  8. AP 21 CHRZANÓW
  9. STADION ŚLĄSKI
  10. POGOŃ II KRAKÓW
  11. AP WIELICZKA
  12. ROZWÓJ KATOWICE
  13. PODHALE NOWY TARG
  14. ISKRA PSZCZYNA
  15. PUSZCZA NIEPOŁOMICE

Najlepszy zawodnik – Grzegorz Groń (Limanovia)

Król strzelców – Borys Podolecki (Cracovia), 19 bramek

Najlepszy bramkarz – Aleksander Szulecki (Varsovia)


GRUPA LAJKONIK (o miejsca 1-8):

Mecz Wynik
20 czerwca 2021 12:00 Boisko 2
GKS Katowice Limanovia

3 - 3

20 czerwca 2021 12:00 Boisko 3
Wisła Kraków Cracovia

3 - 7

20 czerwca 2021 12:25 Boisko 1
Pogoń I Kraków Varsovia

2 - 1

20 czerwca 2021 12:25 Boisko 2
AP 21 Chrzanów AP Reissa

0 - 3

Poz.   Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Gole Pkt
1 Logo Wisła Kraków 7 4 1 2 15:14 13
2 Logo Limanovia 7 4 1 2 19:15 13
3 Logo Varsovia 7 4 1 2 19:5 13
4 Logo Cracovia 7 3 1 3 19:13 10
5 Logo Pogoń I Kraków 7 3 1 3 10:12 10
6 Logo GKS Katowice 7 2 3 2 11:14 9
7 Logo AP Reissa 7 3 0 4 9:12 9
8 Logo AP 21 Chrzanów 7 1 0 6 5:22 3

GRUPA WAWEL (o miejsca 9-15):

Mecz Wynik
20 czerwca 2021 08:30 Boisko 1
AP Wieliczka Puszcza Niepołomice

2 - 1

20 czerwca 2021 08:30 Boisko 2
Pogoń II Kraków Podhale Nowy Targ

1 - 1

20 czerwca 2021 08:30 Boisko 3
Stadion Śląski Iskra Pszczyna

1 - 1

20 czerwca 2021 08:55 Boisko 1
Rozwój Katowice Puszcza Niepołomice

4 - 0

Poz.   Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Gole Pkt
1 Logo Stadion Śląski 6 5 1 0 19:4 16
2 Logo Pogoń II Kraków 6 4 1 1 12:8 13
3 Logo AP Wieliczka 6 3 1 2 8:8 10
4 Logo Rozwój Katowice 6 3 0 3 12:4 9
5 Logo Podhale Nowy Targ 6 2 1 3 13:15 7
6 Logo Iskra Pszczyna 6 0 3 3 3:14 3
7 Logo Puszcza Niepołomice 6 0 1 5 4:18 1

GRUPA eliminacyjna A

Mecz Wynik
19 czerwca 2021 09:00 Boisko 1
Wisła Kraków Iskra Pszczyna

5 - 0

19 czerwca 2021 09:00 Boisko 2
Pogoń I Kraków AP 21 Chrzanów

4 - 4

19 czerwca 2021 09:00 Boisko 3
Puszcza Niepołomice Podhale Nowy Targ

1 - 2

19 czerwca 2021 09:23 Boisko 1
GKS Katowice AP Wieliczka

2 - 1

Poz.   Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Gole Pkt
1 Logo GKS Katowice 7 6 0 1 17:5 18
2 Logo Wisła Kraków 7 6 0 1 37:4 18
3 Logo Pogoń I Kraków 7 5 1 1 33:11 16
4 Logo AP 21 Chrzanów 7 4 1 2 23:14 13
5 Logo Podhale Nowy Targ 7 2 1 4 5:22 7
6 Logo AP Wieliczka 7 2 0 5 13:22 6
7 Logo Iskra Pszczyna 7 1 1 5 5:22 4
8 Logo Puszcza Niepołomice 7 0 0 7 4:37 0

GRUPA eliminacyjna B

Mecz Wynik
19 czerwca 2021 13:00 Boisko 2
Limanovia Cracovia

1 - 4

19 czerwca 2021 13:00 Boisko 3
Varsovia AP Reissa

2 - 1

19 czerwca 2021 13:23 Boisko 1
Stadion Śląski MUKP Dąbrowa Górnicza

3 - 0

19 czerwca 2021 13:23 Boisko 2
Rozwój Katowice Pogoń II Kraków

3 - 3

Poz.   Zespół Mecze Zwycięstwa Remisy Porażki Gole Pkt
1 Logo AP Reissa 7 6 0 1 29:11 18
2 Logo Varsovia 7 6 0 1 30:6 18
3 Logo Cracovia 7 6 0 1 37:12 18
4 Logo Limanovia 7 3 1 3 19:18 10
5 Logo Pogoń II Kraków 7 2 1 4 10:29 7
6 Logo Stadion Śląski 7 2 1 4 18:17 7
7 Logo Rozwój Katowice 7 1 1 5 11:40 4
8 Logo MUKP Dąbrowa Górnicza 7 0 0 7 0:21 0

SKŁADY DRUŻYN:

WISŁA KRAKÓW – Jakub Jesionowski, Jakub Jędrszczyk, Jakub Juszczak (najlepszy zawodnik drużyny), Patryk Kapuściński, Mikołaj Kominek, Jakub Lemański, Maciej Lizoń, Oskar Możdżeń, Antoni Piwowarczyk, Antoni Strąk, Franciszek Szpil. Trener: Krystian Żakowicz.

LIMANOVIA – Łukasz Bachleda-Duch, Adam Bulanda, Grzegorz Groń, Damian Hojda, Bartłomiej Kałużny, Piotr Kiełbasa, Szymon Mrożek (najlepszy zawodnik drużyny), Franciszek Potoniec, Patryk Potoniec, Hubert Wydra. Trener: Sebastian Wójcik.

VARSOVIA – Nikodem Chodkowski, Mikołaj Czujko, Stanisław Głębowski (najlepszy zawodnik drużyny), Antoni Grodzki, Jakub Łowczykowski, Gromosław Jażdżyk, Mark Koudouno, Antonio Mendez, Tymoteusz Pośpiech, Nikodem Szmytkowski, Aleksander Szulecki. Trener: Michał Apczyński.

CRACOVIA – Patryk Boguta, Marcel Brożek, Dominik Dziadowiec, Jakub Janc, Miłosz Kowalczyk, Mateusz Mazik, Maksymilian Okrzes, Borys Podolecki, Wojciech Rajda (najlepszy zawodnik drużyny). Trener: Bartosz Podlewski.

POGOŃ I KRAKÓW – Błażej Baluś, Franciszek Bednarski, Jakub Bielawski, Adam Czarnik (najlepszy zawodnik drużyny), Jan Jaśkowiec, Beniamin Koń, Antoni Lekki, Bartłomiej Skucha, Kamil Wolski, Aleksander Zalewski. Trener: Marcin Żurek. 

GKS KATOWICE – Jakub Domagała, Kordian Dziuba, Borys Góral, Szymon Jagodziński, Igor Kozłowski, Jan Kozłowski, Patryk Krzyżaniak, Tomasz Mikłosz, Jan Nowicki, Jakub Rozdraś, Emil Świerkot (najlepszy zawodnik drużyny). Trener: Robert Nowak.

AP REISSA – Adrian Babijów, Aleksander Jóźwiak, Oliwier Kaczmarek, Krzysztof Konieczny, Bartosz Niemiro, Kacper Pawłowski, Kacper Samsel, Jan Schiller, Jakub Szuba, Gracjan Wierkiewicz, Oliwier Woźniak (najlepszy zawodnik drużyny). Trener: Radosław Cegielski.

AP 21 CHRZANÓW – Oliwier Dessauer, Jakub Feliksik, Szymon Jarczyk, Krystian Krzemiński, Oliwier Kubies, Patryk Madej (najlepszy zawodnik drużyny), Eryk Orzechowski, Dawid Rybarski, Bartosz Spyt. Trener: Wojciech Skwarczyński.

STADION ŚLĄSKI – Kamil Fischer, Tomasz Gerstner, Maciej Gnotek, Robert Grim, Szymon Kiernożycki, Adam Kostrzewa (najlepszy zawodnik drużyny), Bartosz Kostyra, Mateusz Malina, Mateusz Miedza, Błażej Rudzki, Oskar Woźniak. Trener: Tomasz Wieczorek.

POGOŃ II KRAKÓW – Krzysztof Jamrozy, Jan Kurczyński, Marcin Michorczyk, Tomasz Mokwa, Franciszek Sikora, Oliwier Szota, Jakub Szwagrzyk (najlepszy zawodnik drużyny), Filip Ślipek, Jan Worotniak, Wojciech Zaprzałka. Trener: Marcin Żurek.

AP WIELICZKA – Michał Adamczyk, Kacper Kluza (najlepszy zawodnik drużyny), Mark Korban, Arkadiusz Meus, Grzegorz Nawalany, Jakub Pawlik, Dawid Piotrowski, Jakub Piwka, Paweł Szczerba, Jakub Włodek. Trener: Karol Gamoń.

ROZWÓJ KATOWICE – Yunos Hajji, Antoni Krenczyl, Jakub Krybus, Borys Lewandowski (najlepszy zawodnik drużyny), Kamil Macioł, Mateusz Nowak, Filip Pawlik, Jakub Stańczyk, Kasper Szymała, Paweł Tataruch, Adam Tunkel, Jan Wawro. Trener: Karol Kurzaczek.

PODHALE NOWY TARG – Artur Dolata, Filip Dyrda, Igor Gołdyn, Bartłomiej Jakowski, Antoni Jarosz, Filip Kabza, Mikołaj Kowalczyk, Rafał Magiera (najlepszy zawodnik drużyny), Patryk Pałasz, Aleksander Potoczak, Igor Żółtek. Trener: Sebastian Świerzbiński.

ISKRA PSZCZYNA – Maksymilian Chybiorz, Oliwier Czech, Dawid Duży, Mikołaj Dworaczek, Radosław Dzik, Nikodem Kubisz, Jakub Limańczyk, Filip Mess, Ignacy Przybyło, Jan Rozmus, Tymoteusz Skoczeń (najlepszy zawodnik drużyny), Szymon Zachara. Trener: Artur Żurawiecki.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Antoni Brzęcki, Eryk Bugaj (najlepszy zawodnik drużyny), Konrad Filipek, Bartosz Groński, Marcel Kaleta, Filip Kolos, Wojciech Kopff, Sebastian Krępa, Franciszek Lebiest, Grzegorz Olchawski, Alan Płaszewski, Bartosz Podolec, Jakub Sułkowski, Adrian Tota. Trener: Roman Stepankov.

INNE WPISY

Dziś 10 urodziny obchodzi

Filip Ślipek

F
F
?