Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Od 6.11 zmiana harmonogramu na zimowy.

Przed nami tradycyjna, listopadowa zmiana grafiku treningów z jesiennego na zimowy. Przez najbliższe kilka miesięcy będziemy oddawać się naszej ukochanej aktywności w komfortowych warunkach J&J Sport Center, na tamtejszych sztucznych murawach, a w przypadku młodszych kategorii wiekowych również w obiektach zamkniętych.

Harmonogram jest stworzony przede wszystkim zgodnie z kryteriami Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN oraz w pełnej harmonii z autorskim programem szkolenia KSPN Pogoń Kraków. Obydwa dokumenty szczegółowo regulują wszystkie kwestie dotyczące jednostki treningowej – jej czasu trwania, wielkości boiska i trenerów prowadzących.

Harmonogram zaczyna obowiązywać w dniu 6 listopada br. i w takim kształcie będzie funkcjonował do 29 marca 2024 roku.

Gwarancją rozwoju jest niezmienne korzystanie z zajęć w okresie zimowym, zatem już dziś prosimy Was o utrzymanie bardzo wysokiej frekwencji treningowej! Tym bardziej, że warunki, w których możemy trenować nadal są ogromną rzadkością w Polsce.

Przy okazji przejścia na zimowy harmonogram prosimy też o wyrozumiałość w kilku kwestiach:

  • Popularny „balon”, czyli boisko Orlik jest na zimę przykrywane kilkoma warstwami specjalnych folii. Nigdy dzieciakom nie będzie tam padał na głowę deszcz czy śnieg, nie będzie też wiał wiatr, ale nie będzie tam też zbyt ciepło. Jest to ogromna przestrzeń, która jest praktycznie niemożliwa do ogrzania. W związku z tym już dziś prosimy o właściwy ubiór uwzględniający powyższe informacje.
  • Grupy w kategoriach od orlika wzwyż trenują na boisku głównym zewnętrznym przez całą zimę praktycznie niezależnie od warunków i temperatur (boisko główne jest odśnieżane). Niczego w tej kwestii nie zmieniamy, tak było w poprzednich latach i tak będzie w kolejnych. Odpowiedni ubiór jest oczywiście obowiązkowy, ale prosimy też pamiętać, że zawodnikom będącym w ruchu jest wielokrotnie cieplej niż rodzicom stojącym na trybunach 😉
  • Zdarzą się momenty, w których na parkingu czy w szatniach będzie naprawdę ciasno. Bądźmy dla siebie wtedy życzliwi, a będzie nam wszystkim zdecydowanie łatwiej i przyjemniej 🙂
 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEK
JUNIORZY U-19

Trener: B.Kuraś
II trener: P.Madej
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
19:45-20:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
20:30-22:00
J&J Sport Center boisko główne
20:30-22:00
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17

Trener: D.Pruss
II trener: M.Amarowicz
Trener przygotowania motorycznego: P.Doncer
19:45-20:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
JUNIORZY U-17 II

Trener: M.Wąsowicz
II trener: D.Foryś
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
18:30-19:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
LEWANDOWSKI U-15
2009

Trener: M.Dachowski
II trener: K.Pospuła
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:30-17:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
PISZCZEK U-15
2009/2010

Trener: P.Mrozek
II trener: N.Pajda
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
16:30-17:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
SKÓRAŚ U-14
2009/2010/2011

I trener: R.Kurlit
II trener: K.Prokuska
18:45-19:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
MILIK U-14
2010

Trener: S.Żurawiecki
II trener: M.Sroka
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
18:45-19:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
BŁASZCZYKOWSKI U-13
2011

Trener: M.Sroka
II trener: S.Żurawiecki
Trener przygotowania motorycznego: S.Ziarko
17:45-19:15
J&J Sport Center boisko główne
17:45-18:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
GÓRSKI U-13
2011

Trener: D.Foryś
II trener: P.Mrozek
17:45-18:45
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:15-17:45
J&J Sport Center boisko główne
BEDNAREK U-12
2012

Trener: B.Pasiut
II trener: M.Amarowicz
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-18:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
19:30-21:00
J&J Sport Center boisko główne
NAWAŁKA U-12
2012

Trener: Ł.Pasiut
II trener: D.Pruss
16:30-17:30
motoryka
sala motoryczna Baczyńskiego 13
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
FRANKOWSKI U-11
2012/2013

Trener: M.Figura
II trener: P.Mrozek
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
19:15-20:45
J&J Sport Center boisko Mini
KOWNACKI U-11
2013

Trener: M.Tomala
II trener: K.Pospuła
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
SZCZĘSNY U-11
2013

Trener: P.Czajka
II trener: M.Czekaj
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
BERESZYŃSKI U-10
2014

Trener: P.Dębski
II trener: M.Sroka
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko Mini
KAPŁON U-10
2014

Trener: P.Madej
II trener: M.Aleksandrowski
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
19:00-20:30
J&J Sport Center boisko główne
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
PIĄTEK U-10
2014

Trener: M.Dachowski
II trener: P.Dębski
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko Mini
16:00-17:30
J&J Sport Center boisko główne
17:30-19:00
J&J Sport Center boisko główne
FABIAŃSKI U-9
2015

Trener: J.Przytuła
II trener: D.Pruss
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko Orlik
ZIELIŃSKI U-9
2015

Trener: M.Tomala
II trener: M.Figura
19:00-20:15
J&J Sport Center boisko Mini
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
KLICH U-8
2016

Trener: M.Pietsch
II trener: D.Foryś
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
18:45-20:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
MODER U-8
2016

Trenerka: M.Słomka
II trener: J.Przytuła
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
SZYMAŃSKI U-7
2017

Trener: M.Aleksandrowski
II trenerka: N.Pajda
18:30-19:45
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
ŚWIDERSKI U-7
2017

Trenerka: M.Słomka
II trenerka: K.Gonkiewicz
17:45-19:00
J&J Sport Center boisko Orlik
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
KAMIŃSKI U-6
2018

Trener: M.Pietsch
II trenerka: K.Gonkiewicz
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Mini
KIWIOR U-6
2018

Trener: P.Madej
II trenerka: K.Gonkiewicz
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Orlik
PAJOR U-9
(grupa dziewczęca)
2013-2015

Trenerka: N.Pajda
II trenerka: K.Prokuska
16:15-17:30
J&J Sport Center boisko Mini
17:15-18:30
J&J Sport Center boisko Orlik
KALETKA U-7
(grupa dziewczęca)
2016-2018

Trenerka: K.Prokuska
II trenerka: K.Gonkiewicz
16:00-17:15
J&J Sport Center boisko Orlik
17:30-18:45
J&J Sport Center boisko Orlik

INNE WPISY

Dziś 11 urodziny obchodzi

Kacper Byj

F
F
?