Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Kolejny AWANS! Tym razem TRAMPKARZE U-15!

W minioną niedzielę byliśmy świadkami zapewnienia sobie promocji do wyższej klasy rozgrywkowej przez kolejną drużynę KSPN Pogoń Kraków. Tym razem dokonali tego trampkarze z rocznika 2004 i stało się to podobnie jak w przypadku juniorów starszych, na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek. Wiosnę zespół spędzi na boiskach I-ligowych.

Przyznać trzeba też uczciwie, że II liga nie była miejscem dla naszych piłkarzy, mających przeszłość w rozgrywkach nawet na szczeblu wojewódzkim. Zawodnicy potwierdzali to w każdym kolejnym meczu, osiągając aż do dnia dzisiejszego imponujący bilans 9 zwycięstw i 2 remisów oraz 70:2 w bramkach!

Autorzy awansu: Dominik Zawadziński (BR), Marcel Bogusławski, Jakub Dąbrowski, Krystian Drąg, Aleksander Gregoraszczuk, Przemysław Kawaler, Oliwier Kieliś, Szymon Kończak, Patryk Krówka, Antoni Lachman, Kamil Lipanowicz, Maciej Marzec, Mikołaj Mikołajski, Jan Skotnicki, Tomasz Strach, Mateusz Więcław, Mikołaj Zając, Maciej Zawisza.

Nie zapominamy również o współtwórcach awansu, czyli pozostałych członkach drużyny, którzy z różnych powodów nie mogli zagrać w żadnym z meczów ligowych: Konrad Kukułka, Patryk Łodziak, Kacper Moskal, Wiktor Wójcik.

Podziękowania dla zawodników, ale i kibiców-rodziców, którzy dzielnie uczestniczą w codziennym życiu drużyny!

GRATULACJE!!!

INNE WPISY

F
F
?