Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ ZAWOJA 14-21.08.2022

ZAWOJA, czyli najdłuższa miejscowość w Polsce będzie gościć naszych zawodników na kilku zgrupowaniach tego lata!

Zawoja leży w województwie małopolskim, ok. 70 kilometrów na południe od Krakowa, w pobliżu granicy ze Słowacją. Życie w Zawoi toczy się pod czujnym okiem monumentalnej Babiej Góry, a sama miejscowość jest siedzibą i stanowi najlepszą bazę wypadową do Babiogórskiego Parku Narodowego.
Myślisz więc Zawoja i mówisz „góry, zieleń, czyste powietrze”. Rozległa wieś jest co prawda osadą letniskową i turystyczną, ale przez swoją rozłożystość w gruncie rzeczy jest w niej bardzo spokojnie.
My zakwaterujemy się w centrum, ale w oddaleniu od głównej drogi, w dwóch, mieszczących się praktycznie obok siebie kameralnych domach wypoczynkowych MALIK. W obydwu będziemy sami, co pozwoli na niczym nie zakłóconą realizację treści obozowych. Właściciele zapewniają pobyt w komfortowych, czystych i słonecznych pokojach 2-5 osobowych z łazienkami, zadbają również o smaczne, domowe jedzenie. Obiekty dysponują sporymi ogrodami, salami multimedialnymi, miejscem na ognisko i pomieszczeniem do gry w tenisa stołowego.
Główne założenia piłkarskiego obozu realizować będziemy natomiast na centralnym stadionie Zawoi, który w lecie dysponuje świetnie przygotowaną naturalną murawą, a od naszego ośrodka znajduje się zaledwie 3 minuty spacerkiem (ok. 300m). Na wszelki wypadek w pobliżu mamy też pełnowymiarową halę, a w górze Zawoi boisko orlik, ale to tylko gdyby było wyjątkowo potrzebne.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu (1190 złotych) zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla zawodników zespołów:
– BEDNAREK U-10
– KAPŁON U-8
– PIĄTEK U-8
– FABIAŃSKI U-7 (po wcześniejszym uzyskaniu zgody od trenera grupy)
– ZIELIŃSKI U-7 (po wcześniejszym uzyskaniu zgody od trenera grupy)

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup nazwiskiem, imieniem (i w nawiasie grupą treningową) dziecka zainteresowanego udziałem w obozie
2) ostatecznym potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 390 zł najpóźniej do dnia 10.05.2022 r. gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Zawoja”, imię i nazwisko dziecka, rocznik.
Brak wpłaty wymaganej zaliczki w terminie skutkuje usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc na tym turnusie jest ograniczona jedynie do 55 osób. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

F
F
?