Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Akademia Młodego Trenera na start!

Wreszcie możemy to oficjalnie ogłosić! 13 lutego o 14:00 ruszy absolutnie wyjątkowy w skali kraju projekt, którego autorem jest Marek Dragosz wraz z Keepers Foundation.

Pierwsza edycja odbyła się kilka lat temu, a drugą i miejmy nadzieję kolejne w przyszłości zorganizuje już KSPN Pogoń Kraków (oczywiście we współpracy z powyższymi).

Projekt „Akademia Młodego Trenera” to nieodpłatny kurs trenerski skierowany do osób, które ukończyły 16 lat, interesują się piłką nożną i wiążą swoje plany z wykonywaniem zawodu trenera. Adresowany jest do młodych ludzi, których pasją jest sport – zwłaszcza do tych, których sytuacja materialno-społeczna nie pozwala na pokrycie kosztów związanych z płatnymi kursami zawodowymi lub wiek nie daje jeszcze możliwości uzyskania uprawnień do prowadzenia grup treningowych.

Kurs potrwa 12 miesięcy i podzielony będzie na spotkania o charakterze teoretycznym (raz w miesiącu) oraz obserwację, hospitację i pomoc w prowadzeniu zajęć szkoleniowych w naszej akademii (raz w tygodniu).

Mecenasem projektu jest j-labs software specialists, a partnerem merytorycznym Asystent Trenera. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

INNE WPISY

F
F
?