Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jeden dzień z życia KSPN Junior Amp Futbol Team

W sobotę, 21 maja na J&J Sport Center odbyły się kolejne zajęcia i spotkanie naszych młodych ampfutbolistów z zespołu KSPN Junior Amp Futbol Team. Od ostatniego treningu nic się nie zmieniło i na zmiany się nie zapowiada. Cały czas jest fantastycznie, cały czas jest ogromna radość, pasja i szczęście z możliwości wspólnej gry w piłkę. A my po prostu zawsze uwielbiamy na Was patrzeć.

Ale, ale… tym razem to nie było wszystko, bo ten dzień ze względu na odbywające się w Krakowie finały amp futbolowej Ligi Mistrzów trwał znacznie dłużej…

Po treningu i wspólnym obiedzie zawodnicy KSPN Junior Amp Futbol Team wraz z rodzicami oraz sztabem organizacyjnym przemieścili się na stadion Garbarni. To właśnie tam odbywał się wtedy mecz półfinałowy Wisła Kraków Amp Futbol vs. Manchester City FC Amputee. Niesamowitą atrakcją oraz przeżyciem dla dzieciaków była możliwość wyprowadzania piłkarzy obu drużyn na boisko przed rozpoczęciem spotkania.  

Ponadto, na stadionie spotkaliśmy wiele ważnych postaci związanych z amp futbolem, między innymi trenera reprezentacji Turcji Osmana Çakmaka czy dziennikarza Michała Pola, z którymi dzieciaki przybijały sobie piątki i robiły pamiątkowe zdjęcia.

Przez cały dzień uśmiech nie schodził im z twarzy a to oznacza tylko jedno: to był naprawdę świetnie spędzony czas! 

INNE WPISY

Dziś 14 urodziny obchodzi

Szymon Ślósarczyk

Dziś 15 urodziny obchodzi

Stanisław Knytel

F
F
?