Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ RADOMSKO 12-19.08.23

W wakacje na mapie Polski pojawi się nowe miejsce i nowe województwo, w którym przebywać będą na zgrupowaniu zespoły Pogoni Kraków. To Radomsko w łódzkim! 

Miasto w centralnej części Polski, które miało kiedyś ekstraklasę, a nawet uczestnika MŚ w 2002 roku wydaje się idealnym miejscem na obóz. Z jednej strony leży przy głównych szlakach komunikacyjnych, a z drugiej jest spokojnym miasteczkiem z wieloma potencjalnymi sparingpartnerami w pobliżu.

Na miejscu ugości nas Hotel TED, który zapewnia drużynom piłkarskim zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV oraz dostępem do WiFi. 3-gwiazdkowy obiekt gwarantuje pełne wyżywienie, dostęp do w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, sauny, strefy rekreacji (piłkarzyki, ping pong). W ramach ogrodzonego, sporego ogrodu do dyspozycji drużyn jest również kort tenisowy, a tuż obok dwa boiska piłkarskie o wymiarach 85m x 45m, w tym jedno z trawą naturalną oraz jedno z nawierzchnią sztuczną. Do tego w odległości ledwie 3 km znajduje się kolejne boisko piłkarskie (pełnowymiarowe).

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk oraz ewentualny dojazd na nie
– wszystkie dodatkowe atrakcje (w tym wejście do aquaparku)
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z roczników 2009, 2010, 2011 i 2012.

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”. Jedynie zalogowane osoby będące przypisane do klubu będą mogły wypełnić ankietę.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Radomsko”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1400 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 07.05.2023 r. włącznie
– 1500 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 07.05.2023 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 20.05.2023 r. może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

Dziś 11 urodziny obchodzi

Mikołaj Dorocki

F
F
?