Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

OBÓZ PORĘBA WIELKA 22-29.07.2023

Po 8 latach wracamy w Gorce! Wtedy był to jeden z naszych pierwszych obozów sportowych, obecnie mamy ich na koncie ponad 40. Wtedy w klubie było nieco ponad 200 zawodników, dziś jest ich 600. Wreszcie wtedy niektórych uczestników tegorocznego obozu nie było jeszcze na świecie 😉

Naszym celem (w dniach 22-29 lipca) tym razem – Poręba Wielka i znajdująca się w tej miejscowości Willa „Tram”. Obiekt oferuje 90 miejsc noclegowych w komfortowych 2-5 osobowych pokojach z łazienkami. Cały ośrodek będzie w tym okresie tylko dla nas, co zapewni nam niczym nieskrępowany pobyt. Posiłki dla naszych zawodników będą „przygotowywane we własnej kuchni przez najlepszych w okolicy kucharzy!” – jak zachwalają gospodarze obiektu. Z wszelkimi dietami też nie będzie żadnego problemu.

Na terenie ośrodka do dyspozycji będziemy mieć wielki szałas z grillem, miejsce na ognisko, plac zabaw dla dzieci oraz boisko piłkarskie z oświetleniem wielkości orlika, na którym odbywać się będzie część zajęć. Pozostałe natomiast prowadzić będziemy na oddalonym o ledwie 2 km trawiastym pełnowymiarowym boisku „Orkana” Niedźwiedź (i nie będziemy tam chodzić pieszo tylko komfortowo podjeżdżać podstawionym busem).

Willa Tram od wielu lat gości obozy sportowe i jest doskonałą bazą wypadową na szlaki piesze w Gorcach i najbliższej okolicy. Obiekt znajduje się w pięknym zielonym i spokojnym miejscu, z dala od cywilizacji. Króluje tu czyściutkie powietrze i idealne warunki treningowe. Wybaczcie więc od razu, ale zasięg telefonów komórkowych nie będzie tam doskonały. Będzie za to cisza za oknem..

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie skonsultowane z klubową dietetyk (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk oraz dojazd na nie
– wszystkie dodatkowe atrakcje
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodniczek z grupy DZIEWCZYNKI oraz zawodników z roczników 2013-2016 (dzieci z rocznika 2016 tylko za zgodą trenera).

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”. Jedynie zalogowane osoby będące przypisane do klubu będą mogły wypełnić ankietę.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 500 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Poręba Wielka”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1200 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 30.04.2023 r. włącznie
– 1300 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 30.04.2023 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 20.05.2023 r. może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

F
F
?