Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Obóz Sucha Beskidzka 03-10.08.2024

Zbliżamy się do naszego pięćdziesiątego obozu, a jeszcze nigdy nie byliśmy w tym samym miejscu trzy razy pod rząd. To zatem będzie pierwszy historyczny „trójobóz” 😀 Zwał jak zwał, w każdym razie jedno z letnich zgrupowań spędzimy znów w dobrze znanej Suchej Beskidzkiej. I to wcale nie oznacza, że się starzejemy i nie chce nam się już szukać co rusz to nowych, ciekawych, świeżych miejsc obozowych. Robimy to głównie dlatego, że po dogłębnej analizie wyszło nam na to, że niewielu zawodników ma szansę wrócić w to samo miejsce. A to jest dla nas nadal istotny argument. Jest też oczywiście drugi, niemal równie tak samo ważny – w Suchej Beskidzkiej, o której mowa czuliśmy się do tej pory naprawdę bardzo dobrze. Liczymy więc na kolejną powtórkę 😉

Zakwaterujemy się ponownie w Hotelu Monttis, który zapewnia pełne wyżywienie i pobyt w 2-, 3-, 4-osobowych pokojach z łazienkami, TV oraz dostępem do WiFi. W standardzie tego 3-gwiazdkowego obiektu znajdują się również sale konferencyjne, siłownia, sala bilardowa, sala do ping-ponga, a nawet gabinety rehabilitacyjne czy spa.

Trenować będziemy na oddalonych o 10 minut spacerkiem boiskach Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra”. A zapewne wybierzemy się też na pływalnię i pobliskie „górki” oraz trochę pozwiedzamy. W końcu zamek w Suchej Beskidzkiej mocno przypomina pewien znany nam obiekt. Warto będzie sprawdzić który.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi autokarami na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– wszystkie dodatkowe atrakcje
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z grup treningowych:
– SKÓRAŚ
– BŁASZCZYKOWSKI
– GÓRSKI
– BEDNAREK
– NAWAŁKA
– KOWNACKI

Zapisy są dwustopniowe:
1) wstępna rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”. Jedynie zalogowane osoby będące przypisane do klubu będą mogły wypełnić ankietę.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 700 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Sucha Beskidzka”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1650 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 30.04.2024 r. włącznie
– 1750 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 30.04.2024 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 15.05.2024 r. może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

F
F
?