Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Obóz letni Boguchwała 03-10.08.2024

„Ja byłem czołowym rezerwowym Izolatora Boguchwała” mówił Karol Krawczyk w legendarnych „Miodowych Latach”. Jakby ktoś pytał to ten klub naprawdę istnieje i ma się świetnie. Dysponuje przepiękną „IzoAreną” z miejscami dla 954 widzów. Nie raz grały tam nawet młodzieżowe Reprezentacje Polski. A w lecie zagramy (i potrenujemy) tam my.

Wcześniej zakwaterujemy się w oddalonym o ledwie 250 metrów Hotelu Odeon***. Przyznamy się do czegoś. Wizytując ten obiekt aż nam się oczy zaświeciły. Piękne to miejsce, z basenem, strefą SPA, saunami, siłownią, komfortowymi pokojami 3-5 os. oczywiście z łazienkami, salami konferencyjnymi i wieloma innymi udogodnieniami.

Coś czujemy, że tam poczujemy się, no nie przymierzając jak FC Barcelona albo chociaż ten Real Madryt (żeby nikogo nie urazić ;))

Sparingowo też może tam być ciekawie, oprócz wspomnianego Izolatora, w niewielkiej odległości mamy Rzeszów, czyli Stal, Resovię i kilka innych ciekawych akademii i projektów.

Tyle jeśli chodzi o część mniej oficjalną, bo tutaj całe na biało wjeżdżają znane i lubiane formułki 😀 Co jednak najważniejsze – w pełni prawdziwe.

Zgrupowanie tradycyjnie będzie więc zorganizowane zgodnie z wszelkimi przepisami dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży, a co za tym idzie zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu, których to instytucji kontrole pozytywnie przechodzimy na bieżąco w trakcie zimowych i letnich zgrupowań.

Pełny koszt obozu zawiera w sobie wszystko, czyli:
– transport nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym autokarem na miejsce i z powrotem do Krakowa
– zakwaterowanie
– pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie) i woda do picia bez limitu
– korzystanie z wszelkich obiektów sportowych, w tym boisk
– wszystkie dodatkowe atrakcje
– opieka wykwalifikowanych wychowawców-trenerów i kierownika wypoczynku
– ubezpieczenie NNW

Powyższy turnus jest przeznaczony dla wszystkich zawodników z grup treningowych:
– JUNIORZY U-17 II
– PISZCZEK
– MILIK

Zapisy są dwustopniowe:
1) rezerwacja miejsca następuje poprzez wypełnienie ankiety dla odpowiedniego obozu w systemie Protrainup. Link do ankiety znajduje się w zakładce „OGŁOSZENIA KLUBOWE”.
2) potwierdzeniem uczestnictwa w obozie jest wpłata zaliczki w wysokości 700 zł gotówką w trakcie Dyżurów Koordynatora lub przelewem na “obozowe” konto Akademii (nr 79 1050 1445 1000 0090 8059 4550), w tytule: “obóz letni Boguchwała 03-10.08.2024”, imię i nazwisko zawodnika, rocznik.

Koszt obozu:
– 1750 złotych w przypadku wpłaty zaliczki do 30.04.2024 r. włącznie
– 1850 złotych
w przypadku wpłaty zaliczki po 30.04.2024 r.

Brak wpłaty wymaganej zaliczki do 15.05.2024 r. może skutkować  usunięciem z listy rezerwacyjnej.

Ilość miejsc jest ograniczona jedynie do 48. Obowiązuje zasada pierwszeństwa rezerwacji miejsca.

INNE WPISY

F
F
?