Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Zagramy w Sokoliku!

Nasz klub po raz drugi z rzędu otrzymał zaproszenie (tym razem dla rocznika 2011) na największy, najbardziej znany, najbardziej prestiżowy młodzieżowy turniej piłkarski w Europie, czyli Turniej Sokolika!
 
Specjalne zaproszenie pochodzi od samego organizatora turnieju, czyli Fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia”. Zostało ono przekazane wprost w uznaniu zasług, które nasza akademia wnosi do piłkarskiego szkolenia w Polsce.
To dla nas ogromny zaszczyt! Jesteśmy wdzięczni za to, że nasza praca, jakość szkolenia i rozwój akademii są zauważane i doceniane.
 
W przyszłorocznej, jubileuszowej edycji tradycyjnie wezmą udział potentaci europejskiego futbolu. Wśród zaproszonych, podobnie jak KSPN Pogoń Kraków i potwierdzonych klubów są na razie m.in. FC Porto czy Sparta Praga. Ale to dopiero początek informacji o uczestnikach turnieju.
 
Co ciekawe o trwałych podstawach szkolenia w naszej akademii świadczy również fakt, że zaproszenie otrzymaliśmy także na tegoroczną edycję, która niestety się nie odbyła. Miał w niej uczestniczyć rocznik 2010, ale ze względu na rok przerwy w organizacji turnieju, kolejna edycja została zaplanowana już dla rocznika 2011.
 
Natomiast nasza drużyna z rocznika 2011 miała w kończącym się roku uczestniczyć w drugim największym turnieju dziecięcym w Polsce czyli Steel Cup, do którego nasz zespół dostał się ze zwycięskich dla siebie eliminacji. Nagroda w postaci udziału w wyjątkowym wydarzeniu w tym przypadku na szczęście nie uciekła..!

INNE WPISY

F
F
?