Rozrywka online to łatwy sposób na oderwanie się od rutyny - Ice Casino

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Mecz Przyjaźni za nami!

Czwartkowe popołudnie 3 marca przejdzie do historii! O godzinie 17 na orliku pod balonem w J&J Sport Center odbył się prawdziwy Mecz Przyjaźni polsko-ukraińskiej. Na murawie pojawiło się 22 zawodników z naszej akademii z różnych grup wiekowych: 11 pochodzenia ukraińskiego i ich 11 polskich kolegów. Za liniami bocznymi natomiast zgromadziła się spora grupa fanów, która dopingowała obydwie drużyny!

Na placu gry mogli oni podziwiać drużyny niebieskich i żółtych. I jedni, i drudzy w tym spotkaniu pokazali świetny futbol, a po meczu zmierzyli się w konkursie rzutów karnych. Na koniec każdy uczestnik obowiązkowo był częstowany dwoma popularnymi „krówkami” – jedną w kolorze niebieskim, drugą żółtym. Oczywiście nie wynik był w tym meczu sprawą najważniejszą, a pokazanie jedności i wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów. Dlatego spotkanie to rozpoczęliśmy od wspólnej fotografii, na której wszyscy jesteśmy bardzo blisko siebie. Słowa i myśli zostały też przełożone w napisy na wielkiej fladze ukraińskiej, która towarzyszyła nam tego dnia i będzie towarzyszyć na pewno długo.

Dziękujemy zawodnikom, rodzicom, trenerom oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji, a także wyrażenie solidarności z naszymi Przyjaciółmi. To był dobrze spędzony wspólnie czas!


INNE WPISY

F
F
?