Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Jan Wojewoda na testach w Kickers Offenbach!

Jan Wojewoda, jeden z wyróżniających się zawodników zespołu juniorów U-19 przebywa na kilkudniowych testach w niemieckim klubie Kickers Offenbach.

Jan reprezentuje barwy Pogoni Kraków od sierpnia 2017 roku. Wcześniej przez 2 lata grał w Cracovii. Natomiast jego pierwszym klubem była Armatura Kraków.

Skrótowo sprawę ujmując to zawodnik bardzo szybki, dynamiczny, niezwykle sprawny motorycznie. Ma dużą wiedzę taktyczną i dysponuje świetną techniką użytkową. Jest jednym z najlepszych strzelców i asystentów w juniorskiej ekipie Pogoni. Ma już za sobą kilka doskonałych występów w seniorskiej piłce. Dwa tygodnie temu skończył 18 lat.

Kickers Offenbach to były dwukrotny wicemistrz Niemiec i zdobywca Pucharu Niemiec w 1970 roku. Pierwsza drużyna występuje obecnie na 4. poziomie rozgrywkowym, a zespół U-19 gra w juniorskiej Bundeslidze! Klub rozgrywa swoje mecze na przepięknym stadionie, niejednokrotnie w obecności rzeszy wiernych kibiców.

Uczestnictwo Jana w testach to część drogi naszego klubu, jego filozofii i pomysłu na funkcjonowanie, który konsekwentnie realizujemy i realizować będziemy.

#wPogonizamarzeniami

INNE WPISY

Dziś 9 urodziny obchodzi

Szymon Niewęgłowski

Dziś 12 urodziny obchodzi

Tomasz Srogosz

Dziś 18 urodziny obchodzi

Bartosz Gębala

F
F
?